Польська компанія 4baby була заснована в 2007 році і вже на сьогодні зарекомендувала себе як відповідальний виробник високоякісної продукції для дітей. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням продукції. Штат кваліфікованих інженерів і інших фахівців, враховує усі фізіологічні і психологічні особливості дітей. Розробляючи кожну нову модель, фахівці компанії враховують інноваційні технології у сфері якості і безпеки та сучасні вимоги по дизайну і практичності. Безпека продукції 4baby гарантована сертифікатами якості і тим, що уся продукція виготовляється відповідно до найвищих європейських вимог. Дитячі товари 4baby мають високу міцність, зносостійкість, а також високий рівень безпеки і комфорту.

4baby - це сучасний стильний дизайн і різноманітність яскравих забарвлень.

Коляска 2в1 4BABY Atomic DUO XVII - це багатофункціональна коляска, яка комплектується люлькою для новонародженого і прогулянковим блоком. Для створення повноцінної системи для подорожей і шопінгу на раму коляски легко встановлюється автокрісло групи 0+, яке купується окремо. Ця модель відрізняється дуже стильним дизайном, відмінною прохідністю і м'якістю ходу. Колеса виконані з матеріалу нового покоління EVA і оснащені амортизаторами, завдяки чому коляска їде тихо і плавно.

 

Прогулянкова коляска 4baby Guido XVII чудово підходить для щоденних прогулянок як в місті, так і в сільській місцевості. Амортизатори усіх коліс забезпечують колясці м'який хід на будь-яких дорогах, завдяки чому малюк зможе комфортно відпочити під час прогулянки. Коляска має досить просторе сидіння з регульованою по нахилу спинкою. При цьому спинка розкладається аж до горизонтального положення, дозволяючи використати коляску для новонароджених. Великий капюшон безшумно регулюється, захищаючи від прямих сонячних променів і негоди, а для холодної пори року передбачений утеплений чохол на ніжки. Коляска компактно складається і займає мінімум місця, завдяки чому її можна перевозити у багажнику автомобіля або в громадському транспорті.

Прогулянкова коляска 4baby Rapid New і 4baby Rapid Premium відрізняється неймовірно стильним дизайном і широкою палітрою яскравих і сучасних забарвлень. Коляска дуже зручна в управлінні і маневренна завдяки переднім поворотним колесам, які блокуються в положення прямо для зручної їзди по пересіченій місцевості. Для комфорту дитини спинка сидіння відкидається в положення для відпочинку. Великий капюшон опускається майже до бампера, захищаючи дитину від негоди, сильного вітру або прямих сонячних променів. Капюшон оснащений оглядовим віконцем і кишенею для дрібниць.

 

 

Прогулянкова коляска 4baby Smart - це нова, компактна і маневрена коляска для щоденних прогулянок з малюком. Коляска оснащена усім необхідним для комфорту малюка - зручне сидіння має регульовану по нахилу спинку і регульовану підніжку, великий капюшон і чохол на ніжки захищають дитину від негоди і холоду, а надійні ремені і бампер з м'якою накладкою забезпечують безпеку. Коляска легко і компактно складається, що забезпечує зручність при її транспортуванні і зберіганні.

 

 

Прогулянкова коляска 4baby Croxx зручна в управлінні і маневренна завдяки переднім поворотним колесам, які блокуються в положення прямо для їзди по пересіченій місцевості. Широке сидіння має регульовану спинку, що забезпечує дитині комфортний відпочинок під час прогулянки. Від негоди малюка укриє об'ємний капюшон, який опускається майже до бампера. А в холодну погоду чохол на ніжки забезпечить тепло і затишок.

 

Прогулянкова коляска 4baby Le Caprice функціональна і практична коляска, яка складається до наймінімальніших розмірів. Коляска здатна регулюватися для створення комфортних умов відпочинку дитини під час прогулянки. Великий капюшон, що опускається майже до бампера, захистить малюка від прямих сонячних променів і негоди. Подвоєні колеса забезпечують відмінну маневреність, а система амортизації згладжує усі нерівності дорожнього покриття і надає колясці м'якість ходу.

Прогулянкова коляска 4baby Wave - це зручна в управлінні коляска для щоденних прогулянок. Коляска має комфортне сидіння з регульованою спинкою і регульованою підніжкою, що забезпечує малюкові здоровий відпочинок під час прогулянки. Об'ємний капюшон і чохол на ніжки захистять дитину від негоди і холоду. Коляска компактно складається, а ручка для перенесення забезпечує зручність при перенесенні.

Прогулочна коляска 4baby Shape XVII легка і зручна в експлуатації. Ця коляска ідеально підходить для щоденних прогулянок з дитиною в теплу пору року. Незважаючи на невелику вагу, конструкція коляски міцна і надійна, тому підходить для будь-яких доріг. Передні поворотні колеса забезпечують відмінну маневреність, а амортизація усіх коліс надає колясці м'якість ходу. Спинка сидіння регулюється для вибору найбільш зручного положення для малюка, включаючи положення для відпочинку. Великий розкладний капюшон захистить дитину від негоди і прямих сонячних променів, а чохол на ніжки зігріє в холодну погоду.

Коляски  4BABY 

в нашому магазині по найкращим цінам!

Salecenter.com.ua

(044) 383-50-21
(093) 272-32-60
(050) 702-79-92
(096) 123-53-04