Знайомимося з цікавими, легкими і практичними колясками українського бренду Carrello!

Вже давно на українському ринку дитячих товарів міцні позиції займає продукція провідних світових виробників, які радують нас оригінальними розробками, інноваційними конструкціями і високою якістю. Крім того у нас є багато дитячої продукції польських виробників, яка доступніше в ціні, і при цьому вона стильна і хорошої якості. Є і китайські товари хорошої і сумнівної якості, які викликають багато питань. Тому для молодих батьків часто виникає дилема у виборі найбільш відповідної їм коляски.

Українська компанія BabyTilly вирішила внести різноманітність серед дитячих товарів і полегшити вибір батьків. Вона представила на ринку безпечні, якісні, красиві, функціональні і доступні дитячі товари під брендом Carrello.

У асортименті Carrello дуже багато колясок - функціональні прогулянкові коляски, легкі прогулянкові коляски, коляски-тростини і універсальні коляски. Крім того під брендом Carrello випускаються автокрісла, стільчики для годування, ходунки, шезлонги, манежі, велосипеди і самокати. Усі товари яскраві і красиві, крім того вони відповідають усім нормам і вимогам українського законодавства та проходять обов'язкову сертифікацію.