Нові моделі автокрісел 2022 року від CYBEX!

Зустрічайте унікальні Anoris T i-Size, Eternis S All - In - One і Solution B-Fix!

CYBEX Anoris T i-Size - перше автокрісло з вбудованою подушкою безпеки для всього тіла, яке забезпечує комфорт під час поїздки!

CYBEX Anoris T i-Size - переможець тесту Stiftung Warentest, ADAC. Пропонує приблизно на 50% більше захисту, ніж звичайні автокрісла з установкою по ходу руху, і є першим автокріслом із вбудованою подушкою безпеки для всього тіла. Корпус автокрісла призначений для захисту зростаючої дитини. Він забезпечує ергономічний комфорт від 15 місяців до 6 років. Завдяки лінійній системі захисту від бічних ударів (L.S.P.System), Anoris T i-Size додатково захищає чутливу голову та шию дитини.

 

 

Cybex Eternis S - ідеальне універсальне крісло для вашого малюка!
Ваша дитина може почати користуватися автокріслом від 1,8 кг до тих пір, поки не досягне 54 кг! Автокрісло може бути повернене проти ходу руху до 22 кг і по ходу з п'ятиточковим ременем до 29 кг. Після того, як Ви знімете п'ятиточковий ремінь, Ваша дитина зможе продовжувати використовувати його, як автокрісло з автомобільним ременем безпеки до 54 кг. 
Запатентований 3-позиційний відкидний підголівник запобігає падінню голови дитини під час сну, зберігаючи голову та шию в безпечному положенні та забезпечує комфортне положення для сну. Нахил у кріслі забезпечує правильне ергономічне розташування та додатковий простір для ніг, дозволяючи Вашій дитині довше безпечно їздити проти руху автомобіля. 12-позиційний, регульований по висоті підголівник, росте разом з Вашою дитиною. Завдякі сталевій армованій базі забезпечується міцна і стабільна основа, яка витримує сили удару, не тріскаючись і не згинаючись. Регульована система лінійного захисту від бокового удару (LSP) поглинає на 25% більше сил удару від зіткнень при боковому ударі. Для легкої посадки малюка в автокрісла – ремені безпеки можна прикріпити до інтегрованих магнітів!

CYBEX Solution B-Fix - ще одна версія популярної моделі Solution, представлена ​​в лаконічному дизайні і невеликій вазі.

Кріплення крісла відбувається за допомогою гнучких конекторів LATCH (ременний аналог Isofix). Дитина у кріслі фіксується штатним ременем безпеки автомобіля. Підголовник регулюється за висотою, адаптуючи крісло до кожного етапу зростання дитини. Добре розвинені боковини оснащені L.S.P. System, яка забезпечує надійний захист у разі бокового удару.