ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Група 0-1-2-3 (от 0 до 36кг)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автокрісла групи 0-1-2-3 призначені для дітей від народження і до досягнення ними ваги 36 кг (приблизно до 12-ти років).

У цій групі представлені автокрісла-трансформери, які поєднують в собі відразу усі вікові групи, а також різні способи кріплення і фіксації дитини. При монтажі автокрісел групи 0-1-2-3 використовують змішане кріплення - при установці спиною вперед використовуються штатні ремені безпеки, особою вперед - Isofix+ TopTether (якірний ремінь). Оскільки ця група найбільш універсальна, відповідно варіанти установки і фіксації дитини в кріслі відрізняються.

У групi 0+  (від народження і до 9-ти місяців) автокрісло встановлюється тільки проти ходу руху, а малюк фіксується внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки.

У групі 1 (дітей від 9-ти місяців) автокрісло можна встановлювати по ходу руху автомобіля, при цьому дитина фіксується внутрішніми ременями безпеки до досягнення їм віку 4-х років.

У групі 2-3 (діти від 18-кг і у віці від 4-х років) використовуються штатні ремені безпеки, які у поєднанні з системою Isofix утворюють максимально надійну систему кріплення Isofit.

Автокрісла групи 0-1-2-3 як правило оснащенi відмінно продуманою конструкцією сидіння, яка адаптується до зростання дитини. Для новонароджених передбачений спеціальний вкладиш, який правильно зафіксує голову малюка і забезпечить максимальний захист, а такжевозможность регулювання нахилу сидіння. Підголовник в автокріслах цієї групи регулюється у міру зростання дитини, забезпечуючи йому надійний захист у будь-якому віці. 

Універсальна група автокрісел представлена різними автокріслами світових виробників, пропонуючи батькам купити автокрісло Britax-Romer з безкоштовною доставкою, автокрісло Maxi-Cosi з доставкою по Україні, бюджетні моделі польського виробника Lionelo або мегапопулярне автокрісло Chicco. Купити автокрісло в Києві можна в нашому інтернет-магазині. Магазин автокрісел здійснює адресну доставку всіх дитячих автокрісел по Україні та Києву.

Вгору
,