Стільчик для годування Bloom Fresco - це неймовірно багатофункціональний стільчик, який можна використовувати як колиску для немовляти, як стільчик для їжі або як стільчик для ігор в більш дорослому віці. Регулювання висоти, нахилу сидіння і поворот на 360 градусів роблять Bloom Fresco дуже зручним як для малюка, так і для його батьків. Завдяки пневматичної регулюванню стільчика по висоті малюк зможе обідати за загальним столом з батьками. А за рахунок максимально великої висоти сидіння (91 см) мама зможе підтримувати зоровий контакт з дитиною, що дуже важливо в дитячому віці. Для самих маленьких дітей є можливість установки стільчика у вигляді бустера.

За безпеку дитини відповідають п'ятиточкові ремені і знімний алюмінієва поперечина, яка використовується в будь-який з можливих позицій нахилу сидіння. Коли дитина підросте ремені можна зняти, перетворивши стільчик в зручне крісло для дитини вагою до 36 кг. Великі колеса дозволять без праці переміщати стільчик по кімнаті або квартирі.

 
- Зручний і багатофункціональний стільчик для дітей вагою до 36 кг.
- Сидіння стільчика обертається на 360 градусів (є обмежувач).
- Пневматичний механізм для зміни висоти стільчика - кілька режимів фіксують сидіння на різній висоті (максимально 91 см).
- Можна використовувати як колиску (до 6 місяців), як крісло для годування з режимом "підйом до рівня столу" і традиційним режимом "столик", як сидіння для гри (від 2 років до 36 кг).
- 3 положення кута нахилу стільчика (включаючи горизонтальне) забезпечують комфортний сон і відпочинок малюка.
- П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками надійно захищають дитину і регулюються разом з ростом малюка.
- Алюмінієва захисна пекладінка комфортна для використання у всіх режимах нахилу спинки (при бажанні легко знімається).
- Знімна підніжка фіксується в трьох положеннях (при піднятті використовується для плавного і легкого пересування стільчика).
- Вбудовані в основу закриті колеса забезпечують зручне переміщення стільчика і не Цапа підлогу.
- Стільчик легко миється при необхідності.
Основа стільчика представлена ​​в кольорах:
Розміри (ВхШхД): 110-115х60х68 см.
Вага - 14,3 кг.
 
 
Купити Bloom Fresco Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також зателефонувавши на номер (044) 383-50-21.