Доставка по Києву:

Здійснюється кур'єром в робочі дні з 12.00 до 20.00, після оформлення замовлення і уточнення часу доставки.

Доставка кур'єром по Києву працює за принципом "сьогодні на завтра" (замовлення оформлене в робочий день до 12.00 буде доставлене цього ж дня за умови наявності товару на складі, замовлення оформлене в робочий день до 19.00 буде доставление наступного дня).

Вартість доставки кур'єром по Києву складає 100 грн. При замовленні на суму більше 2500 грн доставка БЕЗКОШТОВНО!

У обов'язки кур'єра входить доставка замовлення в обумовлений час до під'їзду, перевірка на зовнішній вигляд і комплектацію товару, працездатність, а також оформлення гарантійного талону.*

Самовивезення:

Самовивезення з точки видачі товару в Києві можливе тільки за попереднім погодженням. Термін виконання замовлення 1-2 дні.

Доставка по Україні:

При замовленні на суму більше 2500 грн доставка БЕЗКОШТОВНО!

Здійснюється наступними транспортними компаніями - Нова пошта, Автолюкс, Делівери. Терміни і вартість доставки залежить від умов і цінової політики транспортних компаній. Послуги доставки товару транспортними компаніями оплачуються Вами самостійно у момент отримання товару у своєму місті. В середньому доставка транспортними компаніями займає 1-3 дні залежно від віддаленості Вашого населеного пункту від Києва.*

На деякі товари популярних торгових марок, таких як Recaro, Britax-Romer, Maclaren, Cybex, STM, Kiddy, Britax, BOB, Hauck, Mutsy доставка по Україні і Києву транспортними компаніями здійснюється БЕЗКОШТОВНО! Детальнішу інформацію Ви можете проглянути в картці товару.

*Доставка товару кур'єром безпосередньо в квартиру можлива тільки при попередній домовленості з менеджером магазину!

 

ОПЛАТА ГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ:

Оплата готівкою можлива при самовивезенні товару з точки видачі в місті Києві, а також при доставці кур'єром по Києву або Київській області. Готівковий розрахунок можливий також при доставці замовлення транспортними компаніями з послугою доставка з післяплатою (оплата товару відбувається при отриманні у відділенні транспортної компанії).

ОПЛАТА БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ:

Здійснюється у будь-якому відділенні банку або банківському платіжному терміналі по реквізитах, відправлених менеджером інтернет-магазину, на електронну пошту або в СМС-повідомленні.