ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Група 2-3 (от 15 до 36кг)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автокрісла групи 2-3 призначені для дітей від 3,5-4-х років (вагою від 15 кг) і до досягнення ними ваги 36 кг (до 12-ти років).

Дана група є комбінованою, тому вона поєднує характеристики групи 2 і групи 3. Багато батьків помилково купують автокрісло для дітей вагою понад 15 кг з групи 1-2-3, проте внутрішні ремені не забезпечують надійного утримання дитини з такою вагою, тому при вазі дитини понад 15 кг рекомендуємо купити автокрісло групи 2-3 з фіксацією дитини штатними ременями, не переплачуючи при цьому за вбудовані ремені безпеки.

Автокрісла групи 2-3 встановлюються по ходу руху автомобіля, фіксація дитини в кріслі відбувається за допомогою штатних ременів безпеки. Кріплення автокрісла в автомобілі відбувається штатними ременями безпеки або за допомогою системи Isofix. Багато моделей автокрісел даної групи кріпляться штатними ременями безпеки, однак автокрісла Britax-Romer, Kiddy, Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe оснащені кріпленнями Isofix, що дозволяє максимально підвищити безпеку дитини під час поїздки.

Важливі характеристики автокрісел даної групи, на які слід звернути увагу. Висота підголівника повинна бути обов'язково регульованою, а сам підголівник повинен бути правильної анатомічної форми з розвиненою бічною підтримкою і надійною енергопоглинаючий системою. Висота підголівника регулюється одночасно з довжиною ременів безпеки. Бажано щоб автокрісло мало ортопедичні властивості, що забезпечує формування правильної постави і виключає втому під час тривалих поїздок. Спинка сидіння має регулюватися по нахилу для вибору найбільш зручного положення для сну або неспання. Саме сидіння має бути досить широким, щоб зростаюча дитина могла комфортно себе почувати навіть в теплому одязі. Наявність фіксованих підлокітників забезпечує додатковий комфорт та захист тазу і стегон дитини. Тому якщо Ви часто подорожуєте з дитиною рекомендуємо Вам купити автокрісла з вищепереліченими характеристиками.

Багато моделей автокрісел групи 2-3 трансформуються в сидіння-бустер. Після досягнення дитиною 7-ми років спинку сидіння можна зняти і дитина зможе відчувати себе як дорослий пасажир. При цьому дитина сидить вище, ніж на звичайному сидінні автомобіля і це дозволяє правильно прокласти штатний ремінь безпеки. Слід пам'ятати, що бустер не забезпечує надійного захисту дитини, тому бажано перевозити її якомога довше в автокріслі зі спинкою.

Автокрісла даної групи оснащені різними системами бічного захисту, посиленим корпусом з ударостійкого пластику, як правило, вони мають добре розвинену бічну підтримку та розвинений підголівник з енергопоглинаючими вставками.

Світові лідери-виробники дитячих автокрісел застосовують різні інноваційні технології для системи захисту дитини. Так автокрісло Britax-Romer KidFix II XP Sict оснащено поліпшеною системою Isofix, унікальною енергопоглинаючою накладкою на штатний ремінь безпеки XP Pad і технологією SICT (регульований бічний захист) - це автокрісло визнано найкращим серед групи 2-3 за результатами краш-тестів ADAC. Хороші показники по краш-тестів отримали також автокрісла таких провідних німецьких виробників, як Cybex і Kiddy.

Купити автокрісло в Києві можна в нашому інтернет-магазині. У нас Ви також можете купити автокрісло Britax-Romer з безкоштовною доставкою по Києву та Україні.

Вгору
,