ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Група 0-1-2 (от 0 до 25)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автокрісла групи 0-1-2 призначені для дітей від народження і до досягнення ними ваги 25 кг (приблизно до 6-ти років).

Це комбінована група, в якій об'єднані характеристики, призначені для зручного і безпечного перевезення як новонароджених, так і дітей старше. Особливість цих автокрісел полягає у варіантах установки крісла і фіксації дитини в кріслі.

Так при перевезенні дітей від народження і до 9-ти місяців (гр.0+) автокрісло встановлюється тільки проти ходу руху, а малюк фіксується внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки. Для перевезення дітей від 9-ти місяців автокрісло можна встановлювати по ходу руху автомобіля, при цьому дитина фіксується внутрішніми ременями безпеки до досягнення їм віку 4-х років (гр. 1). Для фіксації дітей вагою від 18-кг і у віці від 4-х років використовуються штатні ремені безпеки.

Слід зазначити, що деякі моделі виробники автокрісел враховують побажання батьків та пропонують купить автокрісла з вдосконаленою системою внутрішніх п'ятиточкових ременів, яка дозволяє використати їх до віку 6-ти років. Системи монтажу автокрісел групи 0-1-2 також відрізняються. Автокрісла цієї групи при установці проти ходу руху (гр.0+) кріпляться за допомогою штатних ременів безпеки, а при установці по ходу руху - Isofix і якірний ремінь TopTether.

Автокрісла групи 0-1-2 повинні мати відмінно розвинений бічний захист і спеціальний вкладиш для новонароджених, який правильно зафіксує голову малюка і забезпечить максимальний захист. Оскільки крісла цієї групи підходять для новонароджених, важливою особливістю є можливість регулювання нахилу сидіння. Підголовник в автокріслах цієї групи регулюється у міру зростання дитини, забезпечуючи йому надійний захист у будь-якому віці.

Наш магазин автокрісел рекомендує звернути увагу на моделі автокрісел групи 0-1-2, які оснащені інноваційними системами безпеки і комфорту. Купити автокрісло в Києві можна в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо адресну доставку дитячих автокрісел по Україні і Києву.

Вгору
,