ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Група 1-2-3 (от 9 до 36кг)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автокрісла групи 1-2-3 призначені для дітей від 9-ти місяців (вагою від 9 кг) і до досягнення ними ваги 36 кг (до 12-ти років).

Це універсальні регульовані автокрісла, які поєднують характеристики груп 1, 2 і 3. Основна особливість таких автокрісел полягає в їх тривалому використанні.

Плюси автокрісел даної групи полягають в тривалому використанні (приблизно до 11-12 років), регулюванню в міру зростання і дорослішання дитини - росте дитина і автокрісло "росте" разом з ним, забезпечуючи при цьому надійний захист маленького пасажира в будь-якому віці. Такі автокрісла оснащені різними системами комфорту, забезпечують зручність і для самих маленьких і для дітей старшого віку. Але все ж, незважаючи на видиму економію при придбанні всього лише одного автокрісла, педіатри рекомендують використовувати кілька автокрісел різних груп. Особливо важливо це для дітей від 9-ти місяців до 3-х років - по-перше, до року дитину безпечніше перевозити спиною вперед, по-друге, малюкам в універсальних автокріслах не дуже зручно через недостатній нахил спинки. Тому якщо Ви часто подорожуєте з малюком, рекомендуємо купити автокрісло з можливістю тривалої установки проти напрямку руху і регульованою спинкою.

Автокрісла групи 1-2-3 встановлюються по ходу руху автомобіля. Способи кріплення і фіксації дитини різні - для групи 1 (до 4-х років) автокрісло може кріпитися як штатними ременями безпеки, так і системою ISOFIX окремо або спільно з верхнім ременем, а дитина фіксується в кріслі внутрішніми ременями або спеціальним столиком безпеки.

Для групи 2-3 (від 4-х до 12 років) автокрісло кріпиться штатними ременями безпеки або ISOFIX, фіксація дитини відбувається за допомогою штатних ременів безпеки. Для правильної і надійної фіксації дитини штатними ременями, автокрісла провідних виробників оснащені спеціальними напрямними.

При виборі автокрісла слід звернути увагу на те, щоб внутрішні ремені мали м'які накладки, які скорочують рух дитини вперед у випадку аварії і забезпечують додатковий комфорт. Ремені повинні регулюватися по висоті і мати надійний центральний замок.

Головне завдання автокрісел групи 1-2-3 - це регулювання крісла по мірі росту дитини. Деякі моделі оснащені також і системою регулювання ширини автокрісла, тому багато виробників застосовують дану систему в своїх автокріслах та пропонують купити автокрісло з суміщенням регулювання висоти і ширини сидіння.

Слід звернути увагу на форму автокрісла, вона повинна бути ергономічною, щоб дитині було зручно. Автокрісла даної групи повинні регулюватися для комфортного відпочинку дитини, особливо це важливо для групи 1. Регульована спинка дозволяє дитині відпочити або поспати під час поїздки, а багаторічний досвід показує, що дитина набагато комфортніше перенесе тривалу поїздку в кріслі навіть зі злегка відкинутою спинкою назад.

Найважливішою характеристикою автокрісел групи 1-2-3 є система захисту, яка повинна забезпечувати надійний захист як дитину одного року, так і більш старших дітей, аж до 12-ти років. Тому виробники розробляють інноваційні системи безпеки, які максимально захищають дітей в міру їх зростання. Так висота підголівника регулюється, а сам підголівник має розвинений бічний захист і вставки з енергопоглинаючого матеріалу. Автокрісла оснащують системами посиленого бічного захисту та різними інноваційними технологіями поглинання енергії удару, які спрямовані на максимальне відведення сили удару від дитини. Корпус автокрісла повинен бути виконаний з міцного матеріалу з енергопоглинаючими властивостями і демпфірувальними елементами. Додатковим елементом безпеки є наявність високих підлокітників. Лідерами по впровадженню інноваційних систем безпеки серед групи 1-2-3 є автокрісла таких провідних виробників як Britax-Romer, Cybex, Kiddy, Maxi-Cosi, Avionaut, HEYNER.

Інноваційні автокрісла з можливістю фіксації дитини внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки до досягнення нею ваги 18 кг, поворотним сидінням, кріпленнями Isofix, бічним захистом SIP можна купити в Києві в нашому інтернет-магазині.

Автокрісла групи 1-2-3 встановлюються за допомогою штатних ременів безпеки або за допомогою системи Isofix, яка забезпечує більш надійну, швидку і правильну установку. Автокрісла з установкою штатними ременями підходять практично в усі автомобілі, тому провідні виробники автокрісел розробляють і впроваджують у виробництво різні додаткові функції для більш швидкого, правильного і жорсткого кріплення штатним ременем. Так автокрісло Britax-Romer Evolva і Heyner Capsula оснащені спеціальними напрямними для штатного ременя, що дозволяють правильно зафіксувати дитину в кріслі і надійно закріпити автокрісло в автомобілі.

Купити автокрісло в доставкою по Києву і Україні можна в нашому інтернет-магазині. Також у нас Ви можете купить автокрісла Britax-Romer з безкоштовною доставкою по Києву та Україні.

Вгору
,