ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Група 0-1 (от 0 до 18кг)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Автокрісла групи 0+/1 призначені для дітей від народження і до досягнення ними ваги 18 кг (приблизно до 4-х років).

Це комбінована група, яка включає характеристики дитячого автокрісла, яке підходить і для новонароджених, і для дітей старше одного року.

Особливість даних автокрісел полягає в перевстановлення автокрісла у напрямку руху. При перевезенні дітей від народження і до 9-ти місяців (вагою до 13 кг) автокрісло встановлюється тільки проти ходу руху, а малюк фіксується тільки внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки. Для перевезення дітей від 9-ти місяців автокрісло можна встановлювати по ходу руху автомобіля, а дитину можна фіксувати внутрішніми ременями або спеціальним столиком безпеки (залежить від моделі автокрісла).

Система внутрішніх ременів безпеки повинна мати регулювання по висоті і надійний центральний замок, щоб дитина не змогла випадково розстебнути ремені під час поїздки.

Стандарти багатьох країн вимагають встановлювати дитячі автокрісла проти руху настільки довго, наскільки це фізично можливо, так як до півтора років хребці, м'язи і зв'язки дитини ще не досить міцні, щоб захистити шию від навантажень, які відбуваються в разі різкого кивка головою при екстреному гальмуванні або зіткненні. Намагайтеся перевозити малюка спиною вперед настільки довго, наскільки це можливо виходячи з росту та ваги дитини. Так, наприклад, в скандинавських країнах в положенні спиною вперед дітей перевозять аж до 4-х років.

Сьогодні такі лідери у виробництві дитячих автокрісел, як Britax-Romer, Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe пропонують купити автокрісло, в якому можна перевозити дитину спиною вперед до досягнення нею ваги 18 кг (приблизно до 4-х). Це дуже важлива розробка в системі дитячої безпеки, яка дозволяє на 25% знизити можливість травмування дитини в разі екстреного гальмування або зіткнення. 

Автокрісла групи 0+/1 повинні мати надійний бічний захист і спеціальний вкладиш для новонароджених, який правильно зафіксує голову малюка і забезпечить надійний захист. Автокрісла Britax-Romer завжди оснащені додатковими вкладишами, які створюють підтримку і захист в області голови, хребта та стегон дитини.

Важливою функцією автокрісел цієї групи є можливість регулювання нахилу спинки сидіння, так щоб дитина могла комфортно відпочивати або спати. Провідні виробники дитячих автокрісел розробили систему безшумного і плавного регулювання спинки дитячого сидіння, щоб не турбувати сплячу дитину під час поїздки. Підголівник в автокріслах групи 0+/1 регулюється по мірі росту дитини, забезпечуючи їй надійний захист в будь-якому віці.

При виборі автокрісла для новонароджених та дітей віком до 4-х років  слід звернути увагу на наявність перерахованих вище характеристик, щоб забезпечити самому маленькому пасажиру максимальний рівень захисту і комфорту. І перше і друге дуже важливо, так як наявність системи захисту дитини дозволяє убезпечити дитину під час поїздки, а система комфорту забезпечить зручне розташування і малюк не буде вередувати.

Наш магазин автокрісел рекомендує звернути увагу на моделі автокрісел групи 0+/1, які оснащені інноваційними системами безпеки і комфорту. У магазині можна придбати автокрісла Britax-Romer з безкоштовною доставкою в Києві та Україні.

Компанії Britax-Romer, Recaro, Maxi-Cosi і Cybex - провідні виробники дитячих автокрісел, фахівці яких розробляють інноваційні технології, які надалі стають світовими стндартамі безпеки і якості.

Купити автокрісло для дітей - це не тільки виконання вимог закону, але в-першу чергу захист дитини від можливого травмування в поїздці.

Вгору
,