З 1 по 29 лютого РОЗПРОДАЖ Twistshake!

- 45% ЗНИЖКА!

Шведський бренд Twistshake став популярним серед молодих батьків. Історія бренду розпочалася із створення інноваційної пляшечки для годування дитини. Далі послідували антиколікові соски, чашки-непроливайки, контейнери для зберігання дитячого харчування та інші функціональні і оригінальні аксесуари для годування.

Головне завдання Twistshake - це створення одночасно практичних і простих продуктів для задоволення потреб батьків і їх дітей. Окрім функціональності Twistshake також ставить акцент на естетику, тому дизайнери компанії вдало поєднали у своїй продукції практичність і привабливий дизайн.

Головна мета Twistshake полягає в тому, щоб стати експертами по усіх періодах життя дітей. Коли дитина зустрічає нове випробування, Twistshake завжди хоче бути поруч, щоб допомогти йому здолати труднощі за допомогою своїх продуктів.

Продукція Twistshake безпечна, приваблива, і передусім - зручна. Компанія гарантує високий стандарт якості і безпеки продукції. Уся продукція виготовляється з безпечної сировини і проходить внутрішні перевірки і тести.

Асортимент Twistshake складається з пляшечок для годування, контейнерів для дитячої їжі, антиколікових сосок, пустушок, чашок-непроливайок і термосів.