ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ABC Design

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Німецька компанія ABC Design працює на ринку дитячих товарів вже понад 25 років. Продукція ABC Design - це дитячі товари високої якості за помірними цінами. Головними перевагами продукції ABC Design є стильний сучасний дизайн, яскрава палітра кольорів, щорічне оновлення колекції, високий сервіс в обслуговуванні клієнтів і демократичні ціни. Інженери компанії займаються розробкою високотехнологічних конструкцій і застосовують сучасні текстильні матеріали, домагаючись найвищої якості продукції. Тому навіть найвимогливіші батьки зможуть знайти саме ту модель, яка відповідатиме їх вимогам і побажанням.

Під брендом ABC Design випускаються різноманітні дитячі візки, автокрісла, крісла-гойдалки, гойдалки, для яких характерною є безпека, надійність і довговічність. Сьогодні компанія займає лідируючі позиції на ринку комбінованих засобів пересування для дітей. Компанія ABC Design завоювала любов покупців у багатьох країнах, а її продукція продається більш ніж в 40 країнах світу.

Шляхи до успіху:

1989 рік - заснування компанії.

1991 рік - на німецькому ринку з'явилася перша колекція під назвою Baby Fun.

1993 рік - замість Baby Fun компанія почала випускати продукцію під маркою ABC Design.

1995 рік - випуск першої прогулянкової коляски з регульованою ручкою Tech Rider.

1997 рік - випуск першої коляски для двійнят.

1998 рік - продукція компанії продається вже в 26 країнах світу.

2000 рік - випуск першої коляски з пневматичними шинами і високого стільця Boomer.

2003 рік - випуск першої коляски з дитячим автомобільним сидінням.

2007 рік - випуск універсальної коляски 3-Tec і найменшої коляски для двійнят Zoom, а коляска TakeOff отримує нагороду IF за дизайн і висувається на отримання Державної нагороди за дизайн ФРН.

2013 рік - з'явилися інноваційні коляски Cobra, Mamba, Avito.

2014 рік - народження лімітованої серії Style з дуже стильним дизайном - Turbo4S, Turbo6S, Viper4S.

2014-2015 рік - коляска Zoom стала володарем нагороди LoveByParentsAwards в двух номінаціях і увійшла в ТОП-3 премії Mother&Baby Awards 2015.

Вся продукція ABC Design перевіряється на відповідність суворим нормам безпеки і якості, встановленим DIN EN 1888 і має сертифікати Intertek Labtest, що гарантує повну безпеку виробів для дітей. Крім того компанія піддає усі вироби складним випробуванням на своєму власному полігоні з реальними дорожніми умовами.

Розгорнути
Вгору