Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Група 1/2/3 (от 9 до 36кг)

Автокрісла групи 1-2-3 призначені для дітей від 9-ти місяців (вагою від 9 кг) і до досягнення ними ваги 36 кг (до 12-ти років).

Це універсальні регульовані автокрісла, які поєднують характеристики груп 1,2 і 3. Основна особливість таких автокрісел полягає в їх тривалому використанні.

Плюси автокрісел цієї групи полягають в тривалому використанні (приблизно 11-12 років), регулюванню у міру зростання і дорослішання дитини - росте дитина і автокрісло "росте" разом з ним, забезпечуючи при цьому надійний захист маленького пасажира у будь-якому віці. Такі автокрісла оснащені різними системами комфорту, що забезпечують зручність і для найменших і для дітей старше. Але все таки, незважаючи на видиму економію при придбанні усього лише одного автокрісла, педіатри рекомендують використати декілька автокрісел різних груп. 

Особливо важливо це для дітей від 9-ти місяців до 3-х років - по-перше, до року дитини безпечніше перевозити спиною вперед, по-друге, малюкам в універсальних автокріслах не дуже зручно із-за недостатнього нахилу спинки. Автокрісла групи 1-2-3 встановлюються по ходу руху автомобіля. Способи кріплення і фіксації дитини різні - для групи 1 (до 4-х років) автокрісло може кріпитися як штатними ременями безпеки, так і системою ISOFIX окремо або спільно з верхнім ременем, а дитина фіксується в кріслі внутрішніми ременями або спеціальним столиком безпеки. Для групи 2-3 (від 4-х до 12 років) автокрісло кріпиться штатними ременями безпеки або ISOFIX, фіксація дитини відбувається за допомогою штатних ременів безпеки. Для правильної і надійної фіксації дитини штатними ременями, автокрісла провідних виробників оснащені такими, що спеціальними, що направляють.

При виборі автокрісла слід звернув увага на те, щоб внутрішні ремені мали м'які накладки, які скорочують рух дитини вперед у разі аварії і забезпечують додатковий комфорт. Ремені повинні регулюватися по висоті і мати надійний центральний замок. Головне завдання автокрісел групи 1-2-3 - це регулювання крісла у міру зростання дитини, регулюється висота підголовника і довжина ременів безпеки. Деякі моделі оснащені системою регулювання ширини автокрісла, відмінний приклад регулювання висоти і ширини автокрісла - Britax-Romer Evolva 1-2-3 plus.

Слід звернув увага на форму автокрісла, вона має бути ергономічною, щоб дитині було зручно. Автокрісла цієї групи повинні регулюватися для комфортного відпочинку дитини, особливо це важливо для групи 1. Регульована спинка дозволяє дитині відпочити або поспати під час поїздки, а багаторічний досвід показує, що дитина набагато комфортніше перенесе тривалу поїздку в кріслі навіть із злегка відкинутою спинкою назад.

Найважливішою характеристикою автокрісел групи 1-2-3 являється система захисту, який повинен забезпечувати надійний захист як дитини одного року, так і більше старших дітей, аж до 12-ти років. Тому виробники розробляють інноваційні системи безпеки, які максимально захищають дітей у міру їх зростання. Так висота підголовника регулюється, а сам підголовник має розвинений бічний захист і вставки з енергопоглинаючого матеріалу. Автокрісла оснащують системами посиленого бічного захисту і різними інноваційними технологіями поглинання енергії удару, які спрямовані на максимальне відведення сили удару від дитини. Корпус автокрісла має бути виконаний з удароміцного матеріалу з енергопоглинаючими властивостями і демпфуючими елементами. Додатковим елементом безпеки є наявність високих підлокітників. Лідерами по впровадженню інноваційних систем безпеки серед групи 1-2-3 являються автокрісла таких виробників як Britax-Romer, CybexKiddy, Maxi-CosiAvionautHEYNER.

Новинками і відкриттям 2018 року стало автокрісло ТМ Britax-Romer і Maxi-Cosi. Britax-Romer Advansafix IV R - інноваційне автокрісло з можливістю фіксації дитини внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки до досягнення їм ваги 18 кг (приблизно до 4 років). Cybex Pallas S-fixKiddy Guardianfix 3  - це надійне кріплення Isofix, фіксація дитини столиком безпеки, який максимально захищає черевну порожнину дитини.

Автокрісла цієї групи встановлюються за допомогою штатних ременів безпеки або за допомогою системи Isofix, яка забезпечує надійнішу, швидшу і правильнішу установку. Автокрісла з установкою штатними ременями підходять практично в усі автомобілі, тому провідні виробники автокрісел розробляють і впроваджують у виробництво різні додаткові функції для швидшого, правильного і жорсткого кріплення штатним ременем. Так автокрісла Britax-Romer Evolva 1-2-3 і Heyner Capsula Multi AERO оснащені такими, що спеціальними, що направляють для штатного ременя, дозволяють правильно зафіксувати дитину в кріслі і надійно закріпити автокрісло в автомобілі.

Купити універсальні автокрісла 1-2-3 можна в Києві в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити дитячі автокрісла групи 1-2-3 в нашому магазині з адресною доставкою по Києву і Україні.

Вгору