ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

TOMMEE TIPPEE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Британська компанія Mayborn Babyand Child є власником торгової марки Tommee Tippee, яка ось вже більше 50-ти років успішно працює на ринку дитячих товарів. Tommee Tippee - це продукція, яка не лише значно покращує життя молодих мам і їх малюків, але і постійно працює над своїм розвитком. Співробітники компанії регулярно проводять дослідження і тести в області догляду за маленькими дітьми, а потім, грунтуючись на отриманих даних, дають відповіді на багато питань батьків. Строга відповідність європейським стандартам і контроль якості на усіх етапах дозволили Tommee Tippee набути величезної популярності серед молодих батьків і завоювати численні нагороди.

Сьогодні продукція Tommee Tippee випускається в 45-ти країнах світу, тому співробітникам компанії також доводиться враховувати усі особливості і відмінності культур, а також їх погляди на виховання. Маючи таку велику базу знань по догляду за дітьми, торгова марка Tommee Tippee вийшла на абсолютно новий рівень виробництва продукції. Тому асортимент Tommee Tippee представлений дуже широким набором продукції по догляду за дітьми і товарами для допомоги вагітним і годуючим мамам.

Продукція TommeeTippee розділена на три основні напрями - Closertonatur, Exploraи Sangenic.

Серія Closertonatur (Ближче до природи) призначена для турботи про найменших дітей з перших днів їх життя - це підігрівачі, стерилізатори, молоковідсмоктувачі, пустушки, гризунки, пляшечки, радіо- і відеоняні, гігієнічні вкладиші для годуючих мам та ін.

Серія Explora представлена товарами для дітей трохи старшого віку - це чашки-поїльніки, столові прилади, різноманітні контейнери, а також інший необхідні предметі для організації найбільш комфортного годування. Також в цій серії випускаються всілякі аксесуари для догляду за дитиною.

Продукція серії Sangenic призначена виключно товарами для батьків.

У нашому інтернет-магазині продукція Tommee Tippee представлена товарами для грудного вигодовування і годування з пляшечки (молоковідсмоктувачами електричними і ручними, пляшечками), підігрівачами, стерилізаторами і радіонянями.

Розгорнути
Вгору