ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Motorola

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Історія компанії Motorola почалася в 1928 році, коли бізнесмен Пол Галвін зі своїм братом Джозефом Галвіном заснували компанію Galvin Manufacturing Corporation. Перший час компанія займалася мережевими випрямлячами, які збиралися вручну командою з п'яти працівників. У 1930 році асортимент продукції, що випускається, був розширений - так з'явився перший комерційно успішний автомобільний приймач Motorola. Далі асортимент продукції розширився радіоприймачами, передавачами і радіотелефонами. Популярність усієї цієї техніки привела до того, що з 1947 року компанія Galvin Manufacturing Corporation змінила назву на Motorola Inc.

З часом устаткування Motorola стає мало не стандартом. Але найголовніша в історії компанії подія сталася в 1973 році, коли з'явилася перша у світі працююча модель стільникового телефону Motorola DynaTAC. Далі компанія Motorola брала участь і в розробках різноманітних мікропроцесорів. Так, перші комп'ютери Apple були побудовані із застосуванням саме цих процесорів.

На початок 2011 року Motorola розділилася на два підприємства: Motorola Solutions - рішення в області зв'язку для державних і комерційних структур та Motorola Mobility - смартфони, телефони, планшетні комп'ютери. У травні 2012 року компанію викупила Google. А починаючи з січня 2014 року Motorola відійшла до китайського виробника електроніки Lenovo.

У нашому інтернет-магазині продукція Motorola представлена сучасними радіо- і відеонянями, які значно полегшують батькам щоденний догляд за новонародженими і малюками.

Розгорнути
Вгору