ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Micuna

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мікуна - компанія з більш ніж 45-річним досвідом проектування та виробництва дитячих меблів. Розташована в природному парку Альбуфера у Валенсії, Micuna з моменту свого заснування дбайливо ставиться до навколишнього середовища та безпеки дитини. Всі вироби виготовлені із деревини екологічно чистих лісів, щоб і надалі забезпечувати "зелений" світ нашим дітям.

Micuna – лідер ринку в Іспанії та п'ята європейська компанія, визнана у всьому світі. Компанія, що постійно зростає, в даний час експортує товар більш ніж у 35 країн.

Прагнучи знайти найекологічніші виробничі рішення, Мікуна використовує традиційні методи з новітніми технологіями та розробляє еволюційні концепції. Micuna знає, наскільки важливою є безпека. Першочергове завдання - виготовити найекологічніший продукт для дітей, суворо дотримуючись всіх правил безпеки як у сировині, так і в кінцевому продукті. Вся продукція проходить строгу перевірку якості як всередині країни, так і в технологічних інститутах, таких як AIDIMME, які, в свою чергу, підтверджують, що весь асортимент відповідає європейським стандартам.

Розгорнути
Вгору