ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HEYNER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд HEYNER був створений компанією ALCA mobil в 2001 році. Головна концепція HEYNER - ця найвища якість, помножена на доступну вартість товару.

Компанія ALCA mobil була заснована в кінці минулого століття у Берліні. Компанія займалася виробництвом якісних аксесуарів для автомобілів. Завдяки високій якості, інноваційним розробкам і доступній вартості продукції, що випускається, компанія нестримно завоювала популярність серед європейських споживачів.

У зв'язку з розширенням підприємства, ALCA mobil переїхала в м. Шторків, трохи пізніше було прийнято рішення про розділення продукції, що випускалася, на доступну лінійку товарів ALCA і дорожчу та престижну HEYNER.

Сьогодні HEYNER є ведучою маркою щіток склоочисників автомобіля, автоприладдя, дитячих автокрісел, автозапчастин і інших автоаксесуарів.

Продукція HEYNER продається у більш ніж 40 країнах світу - це країни Західної Європи і Східної Європи, США, Південної Америки, включаючи Україну, Білорусію, Росію і Казахстан.

HEYNER є одним з найсучасніших підприємств Німеччини. Виробничо-складські потужності компанії розташовуються на більш ніж 15.000 квадратних метрах. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням продукції, а також стараються, щоб продукція HEYNER відповідала найвищим критеріям якості і надійності.

Розгорнути
Вгору