ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Doona

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Simple Parenting - це інноваційна компанія, яка прагне до вдосконалення і спрощення життя батьків і їх дітей шляхом впровадження новітніх та унікальних розробок. Компанія базується в Гонконзі.

Історія створення Simple Parenting розпочалася з бажання засновника компанії створити безпечне і просте середовище для найдорожчого в його житті - новонародженої донечки Даніель (Doona). У маленькій дизайнерській майстерні було поставлено завдання - перетворити дитяче автокрісло на щось таке ж безпечне, але при цьому просте і практичне. Так і з'явилася ідея створення унікального автокрісла Doona Infant.

При створенні дитячої продукції фахівці Simple Parenting використовують широкі можливості і багаторічний досвід для того, щоб полегшити догляд за маленькою дитиною. Результатом цього процесу є висока якість рішень і продукція, яка дійсно позитивно впливає на сучасну щоденну працю батьків.

Продукція Simple Parenting значно спрощує життя батьків і їх дітей, тому що вона практична, легка у використанні і приносить велике задоволення під час експлуатації. Безпека, висока якість і дизайн є головними пріоритетами Simple Parenting. Компанія ніколи не йде на компроміс в питаннях якості і безпеки, завжди встановлюючи рівень стандарту вище за будь-який офіційний стандарт. Компанія проводить власні тестування продукції інтенсивними навантаженнями і екстремальними випробуваннями, що гарантує відповідність найвищим стандартам. Величезна популярність серед батьків і численні нагороди є підтвердженням заявленим тенденціям Simple Parenting.

Розгорнути
Вгору