ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cybex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Cybex заснована в Німеччині і з 2000 року є великим виробником різних виробів для дітей. Головне завдання компанії - це максимально високий рівень безпеки дитини, функціональність і креативний дизайн. Принцип роботи компанії припускає оптимальну комбінацію систем захисту дитини і високого рівня комфорту, а також сучасного дизайну і багатофункціональності виробу.

Уся діяльність компанії Cybex будується на правилі SDF:

Safety/Quality (безпека/якість для забезпечення максимального захисту дитини у будь-якій ситуації і постійна робота над розробкою нових, поліпшених стандартів).

Designe/Lifestile (дизайн в реальному житті, поєднання унікального стилю і зручність в щоденній експлуатації).

Functionality (функціональність, яка завоювала серця багатьох споживачів).

Лінійка товарів Cybex представлена широким вибором - це люльки для новонароджених, прогулянкові коляски і легкі коляски-тростини, сумки-кенгуру, повноцінні модульні системи і високоякісні дитячі автокрісла. Головна особливість виробів Cybex полягає в неперевершеній системі максимальної безпеки дитини, інноваційних системах комфорту, унікальному стилі, практичності і мобільності.

Результати різних краш-тестів показують, що найвищі оцінки отримують дитячі автокрісла Cybex. Автокрісла Cybex - це гордість компанії, вони визнані одними з найбезпечніших, про що свідчать численні нагороди і відгуки як фахівців з дитячої безпеки, так і батьків маленьких пасажирів. Першим автокріслом компанії була модель Solution, яка відразу ж завоювала найвищі оцінки європейських автотестів. Автокрісло Solution X - fix отримало самі вищі нагороди в 4-х незалежних краш-тестах, а також нагороду Winner Red Dot Award2009 за дизайн. Автокрісло CYBEX Sirona PLUS визнане одним з кращих автокрісел групи 0+/1. Головне завдання автокрісел Cybex - це безпека дитини, тому незважаючи на унікальний дизайн, функціональність і привабливість, автокрісла Cybex не добилися б такого величезного успіху у батьків, коли б не їх безпека. Щорічно компанія проводить сотні внутрішніх тестувань своїх виробів і бере участь в різноманітних краш-тестах.

Більшість автокрісел Cybex оснащені системою кріплення Isofix, яка є стандартом жорсткого, надійного, правильного і інтуїтивно зрозумілого кріплення автокрісла в автомобілі. Відмітною особливістю автокрісел Cybex є фіксація дитини столиком безпеки, який на 30% знижує ризик травмування шийного хребця дитини, а подушка столика рівномірно розподіляє енергію удару по усій поверхні. Такий спосіб фіксації дитини забезпечує йому значно більше простору і зручності. Коляски Cybex ідеально підходять для міста і для поїздок у поєднанні з дитячим автокріслом. Вони легкі, маневрені, зручні в експлуатації і транспортуванні. Коляски Cybex припадуть до душі усім батькам, завдяки своєму неповторному дизайну і функціональності.

Для активних батьків Cybex представляє лінійку переносок - це рюкзаки-кенгуру, які поєднують в собі усі необхідні для правильного розвитку малюка ортопедичні якості з необхідною зручністю у використанні і практичністю.

Купити автокрісла Cybex, коляски і інші вироби Cybex для дітей Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Розгорнути
Вгору