ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Chicco

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія c лагідною назвою CHICCO, що в перекладі з італійської означає зернятко, була створена в 1958 році. Засновник компанії Пьєтро Кателлі вирішив створити дитячі товари незвичайні для того часу, а саме яскраві новинки, які б не лише приносили користь малюкам, але і дарували їм казку.

Компанія CHICCO була придумана, щоб подарувати батькам і дітям радість і турботу, полегшити і вирішити усі проблеми. Італійці відомі усеосяжною любов'ю до дітей, тому в дитячі товари вони вкладають усю душу. Турбота про дітей починається ще до народження, так і лінійка товарів CHICCO розпочинається з турботи про дитину, яка ще знаходиться в животику мами. І ця турбота про дитину триває до його повноліття. Уся продукція компанії робиться за участю провідних фахівців - акушерів, педіатрів, неонатологів, фізіологів. Цей досвід, помножений на самі передові технології, робить результат - бездоганна, безпечна і унікально-барвиста по стилю продукція CHICCO.

З початку існування компанії і до цього дня головне завдання CHICCO - це зробити щасливими дітей, допомагаючи батькам у вихованні малюків. Компанія пропонує безпечні рішення, які розроблені для задоволення усіх потреб дітей з самого народження.

CHICCO допомагає вирішити проблеми по щоденному догляду за дитиною - сон і купання, годування, прогулянки, подорожі, ігри і розвиток.

З моменту створення компанії CHICCO пройшло 50 років. Маленьке містечко Комо, в якому була створена компанія, стало великим містом, а величезною компанією CHICCO з персоналом більше 6000 чоловік управляють троє дітей Пьєтро Кателлі. Arstana Group є найбільшим у світі виробником повного асортименту продукції для материнства і дитинства. 16 лабораторій співпрацюють з провідними науковими університетами світу, досліджуючи можливості продукції і постійно покращуючи її. Обсерваторія CHICCO займається вивченням малюків на усіх етапах розвитку і пропонує найкращі рішення для задоволення усіх потреб дитини.

Унікальна продукція CHICCO поширена і визнана у всьому світі, у тому числі і в Україні. Дитячі товари CHICCO відповідають найвищим стандартам якості для повноцінного і усебічного розвитку дитини - фізичного, інтелектуального, емоційного і естетичного.

Розгорнути
Вгору