Зареєструйся на сайті! Отримай знижку 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

BRITAX-ROMER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Німецька компанія ROMER була створена сімейством Ромерів в 1930-х роках. Спочатку підприємство займалося виробництвом дитячих візків. У 1958 році доктор Ріхард Ромер, який у той час очолював підприємство, зацікавився виробництвом триточкового ременя безпеки. Це була прекрасна ідея - німецькі ремені були дешевші і у компанії ROMER не було конкурентів в Німеччині (ремені тоді завозили зі Швеції). Ремені безпеки мали певний попит, але істотного доходу не приносили і не дуже добре захищали дітей. Тому Ріхарду Ромеру в голову прийшла чудова ідея створення дитячого автокрісла. Дитячі автокрісла ROMER стали одними з перших в Європі і компанії дуже повезло, що вони були придумані і впроваджені у виробництво саме у той час. Оскільки в 1970 році уряд ФРН ухвалив обов'язкову комплектацію все автомобілів ременями безпеки і багато компаній почали робити саме ремені безпеки. У компанії ROMER з'явилося багато конкурентів і саме новий товар - дитячі автокрісла, допомогли компанії не тільки втриматись на ринку, але і заволодіти ним.

Перша екпериментальна модель дитячого автокрісла побачила світ в 1969 році, а в 1971 році в продаж поступила перша серійна модель. А в 1979 році компанія ROMER підписала угоду про злиття з компанією BRITAX, що дозволило їм об'єднати напрацювання і перетворитися на одного з визнаних світових лідерів у виробництві дитячих автокрісел і аксесуарів до них. Так фахівці концерну BRITAX-ROMER в співпраці з компанією Volkswagen, узявши за основу систему Isofix, розробили автокрісло, на базі якого був створений міжнародний стандарт порядку кріплення без використання штатного ременя безпеки.

Компанія BRITAX-ROMER при виготовленні своїх товарів використовує екологічно чистий пластик і натуральні тканини, фінальний етап складання робиться переважно вручну, з використанням багатоступінчастого контролю якості. На сьогодні для забезпечення максимального рівня безпеки продукція BRITAX-ROMER виготовляється із спеціального особливо міцного пластика. Абсолютно усі моделі, виготовлені на заводі BRITAX-ROMER, піддаються тестуванню, тому батьки можуть бути упевнені у безпеці своїх дітей. Усі моделі дитячих автокрісел BRITAX-ROMER дуже різні і багатофункціональні, компанія випускає автокрісла для дітей будь-якого віку. Усі автокрісла забезпечують повний і надійний захист дитини в дорозі, мають весь комплект для створення комфорту дитині і зручності використання для батьків. Автокрісла оснащені унікальною системою натягнення ременів і звуковим індикатором правильності установки, система Pilot Link дозволяє звести до мінімуму вірогідність руху вперед, великий підголовник спеціальної форми регулюється по висоті та забезпечує надійний захис голови та шиї дитини.

Найголовніше завдання компанії BRITAX-ROMER - це безпека дитини, тому усі розробки і досягнення компанії спрямовані саме на це.

Розгорнути
Вгору