ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Babymoov

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія BABYMOOV почала свою діяльність в 1997 році і за цей час зарекомендувала себе як виробник високоякісних дитячих товарів, зручних і практичних для батьків та комфортних для дітей.

Головний принцип роботи компанії - створювати товари, які б подобалися батькам і дітям та задовольняли усі їх потреби. Babymoov переосмислює повсякденне життя батьків, надаючи надійні, високоякісні і технологічно передові продукти.

Головною рушійною силою для зростання компанії завжди були інновації, тому Babymoov щорічно інвестує більше 1 млн € в дослідження і розробки. Завдяки чому з'являються інноваційні продукти, що полегшують життя батьків і радують дітей.

Уважність до благополуччя немовлят - філософія компанії, тому Babymoov розробляє нові технології, серед яких DIGITAL GREEN TECHNOLOGY - захист дітей від небезпеки електромагнітних хвиль.

Кожен виріб Babymoov піддається ретельному контролю і проходить тестування в лабораторіях і тільки після цього потрапляє в магазини. Тому продукція Babymoov відповідає усім світовим і європейським стандартам.

Розгорнути
Вгору