ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Avova

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

AVOVA - це бренд дитячих автокрісел з відданою і висококваліфікованою командою експертів з безпеки дітей в транспортних засобах.

Все почалося в 1980-х роках, коли пан Манфред зробив своє перше автокрісло в Ульмі, Німеччина. Перші клієнти і користувачі його автокрісел - власні дочка та син. З того часу Манфред розробив і побудував багато поколінь автокрісел міжнародних брендів, які виграли безліч випробувань. За 30 років по тому Манфред прийняв рішення почати все заново, з усім своїм досвідом та кваліфікацією. Ним керує бажання створити бездоганні автокрісла, які на 100% безпечні при використанні. Саме тому Манфред став співзасновником AVOVA з командою чудових і надійних експертів в області безпеки дітей, які поділяють його справжнє бачення.

Більшість співробітників AVOVA беруть участь в створенні тестових дитячих автокрісел вже кілька десятиліть. Деякі з них навіть підтримували перші кроки розробки ISOFIX ще в 1990-і роках. Саме тому вся продукція компанії тестуються за найвищими стандартами, які перевищують вимоги законодавства.

Повний цикл виробництва автокрісел проходить в Німеччині, в м. Ульм. Сертифікат ISO 9001 підтверджує, що система менеджменту якості AVOVA відповідає міжнародному стандарту, опублікованому Міжнародною організацією зі стандартизації.

Розгорнути
Вгору