ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AVENT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Про торгову марку AVENT світ дізнався з появою пляшечки для годування, яка стала стандартом у своїй області. Творець компанії Едвард Аткін помітив, що існуючі на той час пляшечки для годування просто не відповідають вимогам і побажанням батьків - їх наконечники були вузькими і твердими, а пляшечки громіздкими і непристосованими для наливання рідини. Тому Едвард придумав абсолютно нову пляшечку з широкою шийкою, антиколіковим клапаном, зручною формою для стійкості і силіконовою соскою, яка повторювала форму соска маминих грудей. Нову пляшечку необхідно було і назвати по-новому, у зв'язку з чим з'явилася назва Avent (що об'єднало слова arrival "прибуття" і advent "новонароджений"). Так в 1984 році на ринку дитячих товарів і з'явився новий бренд під ім'ям AVENT.

У 2006 році в результаті перепродажів AVENT придбала широко відома компанія Philips, внаслідок чого сталося об'єднання двох лінійок по догляду за дітьми Avent і Philips Baby Care. Логотипи Philips і Avent розділяються за наступним принципом - під лінійкою Avent Philips представлена продукція для годування і догляду за дітьми, а під Philips Avent представлено все, що відноситься до техніки для здоров'я і безпеки малюка.

Більше 30 років AVENT є виробником високоякісних товарів для догляду за новонародженими і маленькими дітьми. Асортимент продукції AVENT взаємозамінний і пропонує рішення на кожному етапі розвитку малюка. Тут ви знайдете товари для новонароджених і підростаючих дітей від 6-ти місяців до 2-х років, такі як соски і пустушки, пляшечки, чашки-непроливайки, безпечний посуд. Крім того в лінійці AVENT представлені товари для допомоги мамам - молоковідсмоктувачі (ручні і електронні), стерилізатори, підігрівачі, пароварки-блендери, цифрові термометри, радіо- і відеоняні.

З 2010 року продукція AVENT не містить у своєму складі небезпечну для здоров'я дітей речовину Бісфенол-А. Тепер вся продукція з пластика Philips Avent робиться з поліефірсульфону, завдяки чому вона абсолютно безпечна для малюка.

Розгорнути
Вгору