ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Angelcare

Історія канадської компанії Angelcare почалася в 1997 році, а її продукція відмічена десятками престижних нагород. Інноваційні товари Angelcare користуються величезною довірою батьків і продаються сьогодні в 60-ти країнах світу.

Головною особливістю продукції Angelcare є створення безпечних умов для малюків під час сну. Тому творець компанії, Моріс Пинсоннаут, поклав в основу своїх продуктів датчик рухів, який раніше був доступний тільки в медичних приладах. За допомогою запатентованого датчика, батьки можуть контролювати кожен рух і навіть дихання малюка під час сну.

Основний акцент Angelcare робить на цифрових радіо- і відеонянях. Радіоняня і відеоняня дозволяє батькам чути будь-які звуки малюка, коли він спить. Крім того, деякі моделі оснащені індикаторами температури і вбудованими раціями, що дозволяють поговорити з малюком і заспокоїти його. Окрім радіо- і відеонянь Angelcare виготовляє різні аксесуари, що полегшують догляд за маленькою дитиною. У асортименті бренду присутні сидіння для купання у ванні, утилізатори для використаних підгузників, сумки для підгузників, компактні касети для вологих серветок і багато інших товарів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору