ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Anex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Продукція польської компанії ANEX принципово відрізняється від продукції інших компаній. Із самого початку компанія відмовилася від копіювання чужих моделей і зосередила усі зусилля над створенням унікальних моделей колясок, які б вигідно відрізнялися серед безлічі різноманітних колясок неповторним дизайном, високою надійністю і якістю.

Моделі усіх колясок ANEX розробляються досвідченими швейцарськими конструкторами і дизайнерами, завдяки чому у результаті з'являються унікальні по дизайну і палітрі кольорів дитячі коляски і аксесуари до них. Також у виробництві колясок ANEX використовуються ексклюзивні матеріали і комплектуючі.

Основними принципами роботи компанії ANEX є створення безпечних, комфортабельних, надійних і зручних колясок. Коляски ANEX підходять для будь-якого клімату і умов проживання, вони легко долають труднощі поганих доріг, снігову кашу і бруд в осінньо-зимовий період, літню жару і лютий мороз. Конструкція колясок виконана з урахуванням підняття їх по сходах або переміщення в ліфті - вони легкі, мають невеликі розміри і компактно складаються. Також у виробництві колясок застосовуються тільки екологічно безпечні матеріали і комплектуючі, які значно перевершують за екологічними показниками аналогічну продукцію, що випускається в країнах Азії. У виробництві застосовуються тільки натуральні матеріали, а при роботі компанія намагається гранично результативно вживати енергетичні ресурси і понизити шкідливу дію на довкілля.

Ще одним дуже важливим критерієм роботи компанії є цінова політика. Коляски ANEX не мають конкурентів за вартістю серед товарів цього класу. Коляски ANEX - модні, надійні, безпечні, комфортабельні і доступні за вартістю, що обов'язково порадує сучасних батьків.

Вся продукція ANEX виготовляється на території Польщі і проходить багаторівневий контроль, що допомагає виявити можливі вади до того, як вона поступить в магазини. Коляски ANEX повністю відповідають високим вимогам Європейського Союзу до дитячих товарів, що підтверджується наявністю сертифікатів.

Розгорнути
Вгору