ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AMELIS

Торгова марка Amelis належить польському концерну Deltim, який був заснований більше 40 років тому. Головним напрямом діяльності концерну Deltim є виробництво дитячих колясок, автокрісел, крісел-гойдалок і аксесуарів до цих товарів. Дитяча продукція Amelis популярна як в Польщі, так і в низці європейських країн. На сьогоднішній день дитячі коляски торгової марки Amelis і різні аксесуари до них представлені і в Україні.

Коляски Amelis відрізняються інноваційним дизайном, бездоганною якістю і демократичними цінами. Кожна коляска є втіленням творчих ідей інженерів і дизайнерів компанії. Окрім високої якості і стильного дизайну виробник також потурбувався про безпеку колясок, що підтверджують сертифікати якості товару, такі як ISO 9001:2000. Щоб гарантувати безпеку своєї продукції, кожна нова партія перевіряється у власній лабораторії компанії Deltim.

З кожним роком асортимент продукції Amelis продовжує розширюватися, а усі товари піддаються удосконаленням не лише з боку конструктивних рішень, але і з боку естетики.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору