ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AIRWHEEL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Airwheel Technology була заснована в 2004 році. Створюючи інноваційні засоби пересування, компанія розвивалася нестримно і на даний момент смарт-скутерами і скейтбордами Airwheel користуються більше 30 мільйонів споживачів в 168 країнах світу.

Засновники Airwheel вирішили впровадити в повсякденне життя людини новітні технології і розробили суперсучасні засоби пересування, які безпечні для довкілля і неймовірно легкі в повсякденній експлуатації.

Девіз Airwheel Technology - Вільне інтелектуальне життя. Тому головним завданням компанії є надання клієнтам розумного компаньйона у вигляді інноваційного транспортного засобу. За допомогою своїх легких, переносних і екологічно чистих засобів пересування Airwheel намагається обернути споживача до природи.

Airwheel Technology займається не лише розробкою програмного і апаратного забезпечення, але і організацією системи виробництва і продажу. Дилерська мережа Airwheel поширена у більшості провінцій Китаю. Також є багато замовлень від дистриб'юторів США, Канади, Німеччини, Австрії, Великобританії, Франції, Італії, Австралії, Росії, України, Бразилії, Південної Кореї та ін. країн. Компанія володіє більш ніж 50 патентами і інноваційними розробками. Кожна модель Airwheel має повний набір сертифікатів CE, ROHS, UN38.3, MSDS.

Крім того компанія знаходиться в тривалих партнерських стосунках з лідерами в області технічних розробок, компаніями-титанами Sony, Panasonic, Google, Qualcomm. Спільна робота з цими провідними світовими компаніями забезпечує надійність і високу якість продукції, що і є головним принципом Airwheel Technology.

Розгорнути
Вгору