ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Adbor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Заснована в 1981 році компанія Adbor на сьогодні є однією і найбільших в Польщі. Продукція Adbor є присутньою на ринках Німеччини, Фінляндії, Швеції, Болгарії, Угорщини, України, Білорусі, Литви, Естонії, Словаччини, Чехії і Росії.

Компанія займається розробкою і виробництвом товарів для дітей з перших днів життя і до 3-4 років. Серед основних товарів Adbor являються дитячі коляски, які виконані з урахуванням усіх необхідних світових вимог безпеки і стандартів якості. Також компанія випускає коляски для ляльок, дитячі гойдалки і санчата.

Багаторічний досвід і сучасні технології дозволили компанії Adbor робити високоякісні товари, які відрізняються елегантним дизайном. Серед різноманіття колясок Adbor батьки завжди можуть вибрати відповідну по дизайну і вартості дитячу коляску. До того ж батькам не варто турбуватися про функціональність і надійність, тому як коляски компанії Adbor відрізняються високою практичністю, комфортом, бездоганною амортизацією і маневреністю.

Девіз компанії : "Комфорт і надійність кожного вироблюваного нами продукту" - і цього непорушного правила Adbor дотримується упродовж усієї своєї діяльності. Уся продукція Adbor виготовляється за європейськими стандартами PN-EN 1888 і PN-EN 71-8, і незважаючи на масштаби виробництва, більшість комплектуючих деталей робляться прямо на заводі. Тому уся продукція відрізняється високою якістю, безпекою і зручністю в експлуатації.

Розгорнути
Вгору