ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА САЙТІ! ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 5%!
Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Adamex

Польська компанія ADAMEX займається розробкою і виробництвом високоякісних товарів для дітей. Продукція ADAMEX дуже популярна не лише в Польщі, але в країнах Європи, а також на Україні. У нашій країні компанія ADAMEX відома передусім як виробник якісних дитячих колясок.

При створенні своєї продукції компанія ADAMEX робить усе можливе для того, щоб задовольнити сучасні потреби батьків і малюків. Тому коляски ADAMEX відрізняються високою якістю, відмінною функціональністю, простою і зручністю в експлуатації. Крім того коляски ADAMEX виконані в стильному дизайні і широкій палітрі сучасних забарвлень, що робить їх впізнаними і неповторними.

Коляски ADAMEX представлені в дуже широкому асортименті. Усі моделі виправдовують очікування батьків, адже вони продумані до дрібниць, тому що фахівці компанії враховують усі побажання батьків і об'єднують їх з останніми технічними нововведеннями. Коляски ADAMEX виконані так, щоб вони могли служити не один рік, залишаючись при цьому красивими і функціональними.

Вся продукція ADAMEX відповідає європейським і українським стандартам безпеки і має відповідні сертифікати.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору