Компанія Peg-Perego постійно розробляє багато нових товарів. Асортимент Peg-Perego постійно розширюється і удосконалюється. На сьогодні це - широкий ряд колясок, автокрісла, шезлонги, крісла-гойдалки, стільчики для годування, ходунки, дитячий транспорт, різні аксесуари для батьків і багато що інше.

Компанія утілює оригінальні ідеї у своїх товарах для дітей, тому назва Peg - Perego означає унікальність, яскравість, високу якість, безпеку, а також зручність для дітей і батьків.

Стільчик для годування Peg-Perego Siesta - багатофункціональний стільчик-трансформер для дітей від народження і до 3-х років. Конструкція цього стільчика припускає використання його в якості зручного шезлонгу для гойдання і відпочинку новонароджених дітей, а також як стільчик для годування та ігор з того моменту, коли дитина вже самостійно сидить. Гарантію безпеки малюка забезпечує знімна анатомічна вставка для розділення ніг і пояс безпеки, що утримує малюка в 5-ти точках і не обмежує його рухів. Батьки можуть вибрати найбільш зручні варіанти для годування, гри і відпочинку дитини завдяки 5 положенням нахилу спинки, 9-рівневому регулюванню висоти стільчика і регульованій опорі для ніг, яка має 3 положення. Крім того цей стільчик надкомпактний, швидко і легко складається, займає дуже мало місця і легко переміщається з кімнати до кімнати.

Стільчик для годування Peg-Perego Tatamia - стільчик-трансформер з можливістю використання в якості шезлонга, кресла-гойдалки, стільчика для годування і відпочинку. Підходить для дітей від народження і до 3-х років. Від народження і до 6 місяців використовується як зручний шезлонг. Починаючи з 6 місяців, використовується як стільчик для годування і ігор. Для дітей від року і до 3-х років на стільчику можна сидіти за столом поряд з батьками. Конструкція стільчика дозволяє легко перетворити його на гойдалку. Стільчик має 7 рівнів регулювання висоти. Регульована спинка має 4 положення нахилу. Регульована підставка для ніжок має 3 положення, згідно із ростом дитини. Колеса з можливістю фіксації, зручно транспортувати по будинку. Додатково можна придбати м'який яскравий чохол на стільчик і дугу з іграшками.

Стільчик для годування і ігор Peg-Perego Prima Pappa Zero 3 дуже функціональний - для новонароджених він підійде як люлька-колиска, а для дітей від 6-ти місяців стільчик використовується для годування і ігор. Малюка, що підріс, можна саджати на стільчику за столом разом з дорослими, заздалегідь знявши піднос.

Познайомитися з італійськими товарами Peg-Perego можна в нашому інтернет-магазині. У нашому магазині Ви можете купити коляски, автокрісла, стільчики для годування і іншу продукцію компанії Peg-Perego.