Дитячі візки SILVER CROSS - це поєднання вишуканого дизайну, функціональності та інноваційних технологій.

Про унікальні характеристики цих колясок можна судити хоч би тому, що їх постійно купують члени королівської сім'ї. Англійський королівський будинок досі є одним з традиційних клієнтів компанії SILVER CROSS. Коляски SILVER CROSS виготовлені з кращих матеріалів на основі традиційних і нових технологій. Багато моделей колясок збираються вручну. При створенні своєї продукції компанія незмінно наслідує принципи, в основі яких полягає віковий досвід і мистецтво справжніх майстрів, практичність майбутніх виробів і незмінно висока якість.

Прогулянкова коляска SILVER CROSS Micro - стильна і функціональна коляска-тростина. Коляска оснащена широким набором функцій, які забезпечують зручність для дитини і для мами. Простий механізм складання, ручка для перенесення і легкість управління роблять цю модель ідеальною для подорожі.

 

Прогулянкова коляска SILVER CROSS Pop Duo призначена для двох малюків - двійнят або погодок. Коляска проста у використанні і зручна в управлінні завдяки відмінній колісній базі та досить невеликим розмірам. Розкладані спинки сидінь дозволяють використовувати коляску практично з народження. Коляска легко складається і розкладається, в складеному виді дуже компактна і зручна при транспортуванні.

 

Коляска SILVER CROSS Surf-2 - це вдосконалена версія популярної моделі Surf, яка відрізняється оригінальним стилем, красивими деталями з эко-кожи і хрому, регульованою по висоті ручкою і збільшеним кошиком. SILVER CROSS Surf II найкомфортніша і зручніша в управлінні коляска для активних батьків. На створення цієї моделі фахівців компанії надихнула конструкція гірського велосипеда. Завдяки цьому коляска має великі пневматичні колеса і повітряну підвіску, що дозволяє долати будь-які перешкоди на своєму шляху. Зручність в управлінні забезпечує легка і міцна рама з магнієвого сплаву.

Коляска SILVER CROSS Sleepover Elegance - це оновлена версія популярної моделі Sleepover, яка відрізняється витонченим дизайном і хромованим шасі. Коляска Sleepover Elegance поєднує в собі сучасний дизайн і стиль шедеврів колекції "Спадщина" Silver Cross. На шасі коляски можна встановити автокрісло групи 0+, завдяки чому Ви отримаєте повноцінну транспортну систему. Люлька оснащена м'якою внутрішньою обивкою з натуральної бавовни і дуже затишним дихаючим матрациком, котрі забезпечують малюкові найвищий рівень комфорту. Прогулянкове сидіння має регульовану спинку для вибору найбільш зручного для дитини положення і регульований капюшон для захисту від сонця і негоди. Шасі коляски оснащене великими надувними колесами і чотирьохрівневою хрестоподібною підвіскою, що дозволяє вколисувати малюка у будь-яких умовах.

 

Великий асортимент дитячих візків SILVER CROSS

в нашому інтернет-магазині

(044) 383-50-21
(093) 272-32-60
(050) 702-79-92
(096) 123-53-04

Безкоштовна адресна доставка по всій Україні!