Тому що вони в-першу чергу легкі і практичні, також вони стильні і функціональні, а ще вони мають дуже привабливу вартість.

Компанія Euro-Cart випускає коляски не лише під однойменним брендом, вона також є власником бренду EasyGo. Коляски Euro-Cart і EasyGo дозволяють молодій сім'ї проводити час з малюком не лише удома, але і за його межами. Прогулянка в парку або в лісопарку стає комфортною і приємною з цими інноваційними колясками.

Асортимент колясок Euro-Cart і EasyGo досить великий. Коляски цих брендів представлені універсальними колясками 2в1, прогулянковими колясками, а також легкими колясками-тростинами.

Усі моделі оснащені інноваційними полегшеними рамами, міцними колесами з відмінними амортизаторами, регульованими люльками або прогулянковими сидіннями, а також додатковими аксесуарами для створення максимально комфортних умов для малюка і зручності для батьків.

Відмітимо головні переваги колясок Euro-Cart і EasyGo, які допоможуть батькам підібрати найбільш відповідний варіант.

Euro-Cart Durango - перевагою цієї коляски є її універсальність і стильний дизайн. Коляска оснащена всілякими сучасними функціями для забезпечення максимального комфорту для дитини і зручності для батьків. Так люлька і сидіння мають регульовані спинки і капюшони. Капюшони оснащені вентиляційними сітками, а капюшон в люльці має ручку для зручності перенесення. Для зручності батьків ручка регулюється по висоті, а великі надувні колеса і пружинні амортизатори легко та м'яко долають будь-які перешкоди на дорозі.

Euro-Cart Ezzo - мобільна коляска, яка стане відмінним варіантом для щоденних прогулянок або подорожей. Коляска Euro-Cart Ezzo легка, зручна в управлінні і функціональна. Вона відрізняється невеликою вагою, легкою системою складання і автоматичним блокуванням в складеному виді, що дуже зручно при перенесенні або транспортуванні коляски.

Euro-Cart Cross Line - прогуянкова коляска, яка завдяки розкладаній в горизонтальне положення спинці підходить з народження. У комплект входить - коляска, чохол на ніжки, дощовик з вентиляційним віконцем, утримувач для пляшечок, кошик для покупок.

 

Euro-Cart Mori - ідеальна коляска для прогулянок по місту і походів за покупками. Оснащена усім необхідним для створення найкомфортніших умов для малюка. Коляска має регульовану по нахилу спинку, дворівневу підніжку, подовжений капюшон з оглядовим віконцем, надійні ремені і знімний бампер для безпеки. Полегшена рама швидко і компактно складається тростиною і блокується в складеному виді, а для зручності перенесення є спеціальна ручка.

 

Euro-Cart Volt - призначена для використання з дітьми від 6-ти місяців, але завдяки регульованій до положення лежачи спинці її можна використати вже з народження. Перевагою цієї моделі є великий і глибокий капюшон, який оснащений сонцезахисним козирком, віконцем і вентиляційними сітками. Коляска дуже компактно складається навіть з капюшоном, бампером і колесами.

 

Euro-Cart Ritmo - одним з достоїнств цієї коляски є її швидке складання до компактних розмірів, завдяки чому цю коляску можна брати з собою у будь-яку подорож. Для зручності перенесення складеної коляски є ручка. Здвоєні колеса міцні і надійні, передні поворотні з блокуванням, а задні оснащені безпечним гальмом. Для комфорту дитини передбачено регулювання спинки і підніжки, глибокий капюшон і теплу накидку на ніжки.

 

EasyGo Optimo - легка і дуже функціональна коляска з просторою люлькою і реверсивним прогулянковим сидінням. Встановивши на раму автокрісло групи 0+ можна отримати практичну систему для подорожей і шопінгу. Коляска має дуже широкий ряд регулювань для зручності батьків і комфорту дитини. Також коляска легко складається навіть з прогулочним сидінням і бампером.

 

EasyGo Nitro - відрізняється маленькою вагою, легкістю складання/розкладання і відмінною маневреністю. Коляска має широкий ряд регулювань для створення найкомфортніших умов для дитини. Також коляска укомплектована зручним утримувачем для пляшечок, оригінальним дощовиком і теплою накидкою для прогулянок в холодну погоду.

 

EasyGo Quantum - перевагою цієї моделі є інноваційна система складання, яка дозволяє скласти її в лічені секунди однією рукою. Дуже стильна, практична і функціональна коляска, яка завдяки відкидній спинці ідеально підходить для малюків. Коляска оснащена усіма необхідними регулюваннями для створення максимальної зручності для дитини. Завдяки легкій вазі і поворотним колесам коляскою легко управляти.

 

EasyGo Virage - простора і дуже зручна прогулочна коляска, яка забезпечить малюкові максимум комфорту завдяки регульованій до положення лежачи спинці і регульованій підніжці. Також в комплект входить двосторонній матрацик, одна сторона якого призначена для теплої пори року, а друга для зими. Сумка для мами дуже практична, адже її можна використати при необхідності як сповивальний матрасик.