Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Група 2-3 (от 15 до 36кг)

Автокрісла групи 2-3 призначені для дітей від 3,5-4-х років (вагою від 15 кг) і до досягнення ними ваги 36 кг (до 12-ти років).

Ця група є комбінованою, вона поєднує характеристики групи 2 і групи 3. Багато батьків помилково замовляють для дітей вагою більше 15 кг автокрісла групи 1-2-3, проте внутрішні ремені не забезпечують надійного утримання дитини з такою вагою, тому при вазі дитини понад 15 кг треба придбавати автокрісла групи 2-3 з фіксацією дитини штатними ременями, не переплачуючи при цьому за вбудовані ремені безпеки.

Автокрісла групи 2-3 встановлюються по ходу руху автомобіля, фіксація дитини в кріслі відбувається за допомогою штатних ременів безпеки. Кріплення автокрісла в автомобілі відбувається штатними ременями безпеки або за допомогою системи Isofix. Багато моделей автокрісел цієї групи кріпляться шатными ременями безпеки, проте автокрісла таких провідних виробників як Britax-Romer, Kiddy, Maxi-Cosi, Cybex оснащені кріпленнями Isofix, що дозволяє максимально підвищити безпеку дитини під час поїздки.

Важливі характеристики автокрісел цієї групи, на які слід звернув увага. Висота підголовника має бути обов'язково регульованою, а сам підголовник має бути правильної анатомічної форми з розвиненою бічною підтримкою і надійною енергопоглинаючою системою. Висота підголовника регулюється одночасно з довжиною ременів безпеки. Бажано щоб автокрісло мало ортопедичні властивості, що забезпечує формування правильної осанки і виключає втому під час тривалих поїздок. Спинка сидіння повинна регулюватися по нахилу для вибору найбільш зручного положення для сну або пильнування. Саме сидіння має бути досить широким, щоб зростаюча дитина могла комфортно себе почувати навіть в теплому одязі. Наявність фіксованих підлокітників забезпечує додатковий комфорт і захист тазу і стегон дитини.

Багато моделей автокрісел групи 2-3 трансформуються в сидіння-бустер. Після досягнення дитиною 8-ми років спинку сидіння можна зняти і дитина зможе почувати себе як дорослий пасажир. При цьому дитина сидить вище, ніж на звичайному сидінні автомобіля і це дозволяє правильно прокласти штатний ремінь безпеки. Слід пам'ятати, що бустер не забезпечує надійного захисту дитини, тому бажано перевозити дитину як можна довше в автокріслі зі спинкою.

Автокрісла цієї групи оснащені різними системами бічного захисту, посиленим корпусом з удароміцного пластика, як правило, вони мають відмінно розвинену бічну підтримку і розвинений підголовник з енергопоглинаючими вставками. Світові лідери-виробники дитячих автокрісел застосовують різні інноваційні технології для системи захисту дитини. Так автокрісло Britax - Romer KidFix II XP Sict оснащене поліпшеною системою Isofix, унікальною енергопоглинаючою накладкою на штатний ремінь безпеки XP Pad і технологією SICT (регульований бічний захист) - це автокрісло визнане кращим серед групи 2-3 за результатами краш-тестов ADAC. Хороші показники по краш-тестам отримали також автокрісла провідних німецьких виробників Cybex Solution Z - fix і Kiddy Cruiserfix 3.

Купити автокрісла групи 2-3 можна в Києві в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити дитячі автокрісла групи 2-3 в нашому магазині з адресною доставкою по Києву і Україні.

Вгору