Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Група 1 (от 9 до 18кг)

Автокрісла групи 1 призначені для дітей від 9-ти місяців (вагою від 9 кг) і до досягнення ними ваги 18 кг (приблизно до 4-х років).

Автокрісла групи 1 встановлюються по ходу руху автомобіля, а дитина фіксується в кріслі внутрішніми ременями або спеціальним столиком безпеки. Слід звернув увагу, що спеціалізовані автокрісла групи 1, зручніші і безпечніші для малюка, ніж універсальні автокрісла (комбіновані групи 1-2-3). У автокрісел групи 1 нижче нахил спинки сидіння і комфортніша для малюків чаша сидіння. Автокрісла цієї групи мають бути оснащені внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки або спеціальним столиком безпеки. Дуже добре якщо ремені мають м'які накладки, оскільки дитяча шкіра дуже ніжна і жорсткі ремені можуть її пошкодити або викликати у дитини почуття дискомфорту. Ремені регулюються по висоті, часто одночасно з підголовником і оснащені надійним центральним замком.

Багато моделей автокрісел групи 1 регулюються по нахилу спинки для комфортного розташування дитини під час сну або пильнування. Такі автокрісла легко і швидко адаптуються для відпочинку дитини, нові системи регулировки дозволяють перевести автокрісло в лежаче положення одним рухом руки і зовсім безшумно. Провідні виробники дитячих автокрісел, такі як Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe, Britax-Romer, основну увагу приділяють розробці інноваційних систем захисту малюка. Тому важливим елементом автокрісел групи 1 являється надійна система бічного захисту, захист дитини у міру його зростання, захист дитини у разі екстреного гальмування, лобового удару або удару ззаду.

Одній з основних характеристик автокрісел групи 1 являється кріплення крісла в автомобілі. Часто автокрісла цієї групи встановлюються за допомогою тільки штатних триточкових ременів. Такі автокрісла підходять для установки в усі автомобілі обладненні штатним ременем безпеки.

Найнадійніший спосіб кріплення - це фіксація автокрісла за допомогою системи ISOFIX. Така система забезпечує надійне, швидке і правильне кріплення автокрісла. Світові лідери-виробники дитячих систем захисту розробляють нові системи кріплень, які забезпечують ще більший рівень надійності і безпеки. Так деякі моделі автокресл групи 1 кріпляться за допомогою системи ISOFIX і верхнього (якірного) ременя, який додатково фіксує спинку автокрісла, обмежуючи обертальні рухи і запобігаючи зміщенню крісла вперед у разі аварії.  

Ще одним елементом додаткової фіксації автокрісла є упор в підлогу, якою оснащені деякі моделі автокрісел провідних виробників. Для детальнішого ознайомлення з оснащенням автокрісел групи 1 системами кріплення крісла і фіксації дитини розглянемо наступні моделі автокрісел групи 1, які відмінно зарекомендували себе як серед батьків, так і на численних краш-тестах.

Так моделі з кріпленням автокрісла ISOFIX і фіксацією дитини спеціальним столиком безпеки - це автокрісла Cybex Juno M-fix, Kiddy Phoenixfix 3.

Моделі з кріпленням автокрісла штатними ременями безпеки і фіксацією дитини внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки - це автокрісла Maxi-Cosi Rubi XP, BRITAX-ROMER KING II.

Модель з кріпленням автокрісла ISOFIX і додатковим верхнім ременем V-Tether, фіксацією дитини внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки - це найбезпечніше автокрісло групи 1 Britax-Romer Trifix2 i-Size.

Купити ці або інші моделі автокрісел групи 1 Ви можете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині з адресною доставкою по Києву і Україні.  

Вгору