Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Группа 0/1 (от 0 до 18кг)

Автокрісла групи 0+/1 призначені для дітей від народження і до досягнення ними ваги 18 кг (приблизно до 4-х років).

Це комбінована група, яка включає характеристики дитячого автокрісла, яке підходить і для новонароджених, і для дітей старше за один рік. Особливість цих автокрісел полягає в переустановленні автокрісла по напряму руху. При перевезенні дітей від народження і до 9-ти місяців (вагою до 13 кг) автокрісло встановлюється тільки проти ходу руху, а малюк фіксується тільки внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки. Для перевезення дітей від 9-ти місяців автокрісло можна встановлювати по ходу руху автомобіля, а дитину можна фіксувати внутрішніми ременями або спеціальним столиком безпеки (залежить від моделі автокрісла).

Система внутрішніх ременів безпеки повинна мати регулювання по висоті і надійний центральний замок, щоб дитина не змогла випадково розстебнути ремені під час поїздки. 

Стандарти багатьох країн вимагають встановлювати дитячі автокрісла проти руху настільки довго, наскільки це фізично можливо, оскільки до півтора років хребці, м'язи і зв'язки дитини ще не досить міцні, щоб захистити шию від навантажень, які відбуваються у разі різкого кивка головою при екстреному гальмуванні або зіткненні. Намагайтеся перевозити малюка спиною вперед настільки довго, наскільки це можливо виходячи із зростання і ваги дитини. Так, наприклад, в скандинавських країнах в положенні спиною вперед дітей перевозять аж до 4-х років. Сьогодні на ринку дитячих автокрісел є автокрісла, в яких можна перевозити спиною вперед дітей вагою до 18 кг (до 4-х). Це дуже важлива розробка в системі дитячої безпеки, яка дозволяє на 25% понизити можливість травмування дитини у разі екстреного гальмування або зіткнення.

Автокрісла групи 0+/1 повинні мати надійний бічний захист і спеціальний вкладиш для новонароджених, який правильно зафіксує голову малюка і забезпечить надійний захист. Багато виробників дитячих автокрісел оснащують автокрісла цієї групи додатковими вкладишами, які створюють підтримку і захист в області голови, хребта і стегон дитини. Важливою функцією автокрісел цієї групи є можливість регулювання нахилу спинки сидіння, так щоб дитина могла комфортно відпочивати або не спати. Провідні виробники дитячих автокрісел розробили систему безшумного і плавного регулювання спинки дитячого сидіння, щоб не турбувати дитину, що заснула під час поїздки. Підголовник в автокріслах групи 0+/1 регулюється у міру зростання дитини, забезпечуючи йому надійний захист у будь-якому віці.

При виборі автокрісла групи 0+/1 слід звернув увага на наявність вищеперелічених характеристик, щоб забезпечити найменшому пасажирові максимальний рівень захисту і комфорту. І перше і друге дуже важливе, оскільки наявність системи захисту дитини дозволяє узабезпечити дитину під час поїздки, а система комфорту забезпечить зручне розташування і малюк не капризуватиме.

Наш магазин рекомендує звернути увагу на моделі автокрісел групи 0+/1, які оснащені самими передовими системами безпеки і комфорту. Це автокрісла Britax-Romer Dualfix i-Size Storm GreyCybex SironaRecaro ZEROMaxi-Cosi.

Компанії Britax-RomerRecaro, Maxi-Cosi і Cybex - провідні виробники дитячих автокрісел, фа,хівці яких розробляють інноваційні технології такими, що стають надалі світовими стндартами безпеки і якості.

Купити автокрісло групи 0+/1 в Києві можна в нашому інтернет-магазині. Наш магазин здійснює адресну доставку дитячих автокрісел по Україні і в Києві.

Вгору