Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Група 0-0+ (от 0 до 13кг)

Автокрісла групи 0+ призначені для дітей від народження і до досягнення ними ваги 13 -15 кг (приблизно 9-12 місяців).

У автокріслах цієї групи дитина перевозиться напівлежачи і пристібається внутрішніми ременями безпеки. Автокрісла групи 0+ мають чашоподібну форму, яка є анатомічно правильною для дітей до 9-ти місяців. Тому при виборі автокрісла для найменших слід звернув увага на його конструкцію - автокрісло повинне мати вигляд крісла-гойдалки, а малюк повинен в нім напівлежати, а не напівсидіти або сидіти. Тому що тільки в такому положенні новонароджений почуватиме себе комфортно.

Автокрісла цієї групи оснащені м'якими вкладишами для підтримки голови немовляти. Внутрішні ремені безпеки повинні мати м'які плечові накладки, які забезпечують комфорт і перешкоджають ковзанню ременів. Ці автокрісла оснащені зручною ручкою для перенесення. Ручка для перенесення виступає також додатковим елементом безпеки.

Встановлюються автокрісла групи 0+ тільки проти ходу руху автомобіля. Тільки у такому положенні можна перевозити дитину до року, оскільки в ранньому віці хребет, м'язи і зв'язки ще зовсім незміцнілі, тому різкий кивок головою може привести до травмування малюка.

Система захисту дитини для автокрісел цієї групи включена в конструкцію крісла, це корпус з міцного пластика, захист голови дитини, надійна система внутрішніх ременів безпеки. Провідні виробники дитячих систем безпеки розробляють конструкцію дитячих сидінь з урахуванням світових стандартів безпеки, якості і медичних вимог. Таким вимогам на вищому рівні відповідають автокрісла таких світових виробників, як Britax-Romer, Recaro, Maxi - Cosi, Cybex, GB, KIDDY, AvionautHeyner які є лідерами безпеки серед дитячих автокрісел групи 0+.

Яскраві новинки автокрісел цієї групи - це Britax-Romer Baby - Safe2 i- Size, Cybex Aton i - Size, Kiddy Evo - lunafix I - Size, Maxi-Cosi CabrioFix, які оснащені інноваційними системами захисту і комфорту. Купити автокрісло групи 0+ в Києві, з адресною доставкою по Києву і Україні можна в нашому інтернет-магазині.

Вгору