HEYNER є одним з найсучасніших підприємств Німеччини.

Продукція HEYNER завоювала популярність серед європейських споживачів. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням продукції, а також стараються, щоб продукція HEYNER відповідала найвищим критеріям якості і надійності.

Дитячі автокрісла HEYNER - відповідають Європейським вимогам безпеки ECE R44/04.

Модельний ряд дитячих автокрісел Heyner включає в себе автокрісла групи 0/0+, групи 1, групи 1/2/3, групи 2/3, групи 3 (бустери).

 

Група 0+. Для дітей від народження до 18-ти місяців (вагою - до 13 кг).

Автокрісло Heyner Baby Super Protect відрізняється рядом переваг - це комфортне ортопедичне сидіння, надійний захист малюка, дуже легка вага, що дозволяє використати автокрісло як переноску або гойдалку, і цілком прийнятна ціна. Але основною метою цього автокрісла є безпечне і комфортне пересування в автомобілі найменшого пасажира. Ергономічна форма автокрісла забезпечує зручне і надійне розташування малюка, зберігаючи при цьому правильне положення ще незміцнілого хребта дитини. Тому малюк зможе відпочивати в такому автокріслі в максимально природному положенні. Безпеку дитини гарантує посилений бічний захист і додатковий захист в області голови, а також глибока чаша автокрісла. Завдяки легкій вазі і ручці автокрісло легко переносити, також ручка регулюється, що забезпечує легкий доступ до дитини і вона виступає як додатковий захист від бічних ударів.

 

Група 1. Для дітей від 9-ти місяців до 4-х років (вагою - від 9 до 18 кг).

Автокрісло Heyner CapsulaProtect 3D оснащене особливою системою безпеки 3d Protection, яка забезпечує захист дитини на 360 градусів. Ця система об'єднує в собі надійний захист від бічних ударів (забезпечують бічні енергопоглинаючі блоки), захист голови дитини у разі удару ззаду (висока спинка і подушка під голову), максимальний захист забезпечує також і спеціальний каркас крісла, конструкція якого активно поглинає енергію удару і рівномірно розподіляє її по усій поверхні крісла. Автокрісло Heyner CapsulaProtect 3d має широке сидіння і зручну спинку, яка нахиляється в положення для комфортного відпочинку. Також крісло оснащене спеціальною м'якою вкладкою для фіксації голови під час сну. Для малюків є знімний м'який вкладиш, що робить крісло набагато зручніше і м'якше.

Група 2-3. Для дітей від 3-х до 12-ти років (вагою - від 15 до 36 кг).

 

Автокрісло HEYNER MaxiProtect AERO SP і MaxiProtect ERGO SP кріпиться в автомобілі штатними триточковими ременями безпеки, встановлюється по ходу руху автомобіля. Дитина фіксується в автокріслі за допомогою штатних ременів безпеки. Відмітною характеристикою цього автокрісла є універсальна і зручна для багатьох ширина сидіння 35 см і довжина 38 см. Підголовник регулюється по висоті у міру зростання дитини. Підголовник спеціальної V-образної форми забезпечує надійний захист голови і шийних хребців від бічних ударів, підтримує голову під час сну і не закриває огляд. Захист від бічних ударів забезпечують посилений бічний захист, підголовник спеціальної форми і високі підлокітники. У каркас автокрісла вбудовані ребра жорсткості, які роблять його надійнішим і безпечнішим. Внутрішня обивка автокрісла виконана з м'якого дихаючого і міцного матеріалу, в місцях контакту шкіри дитини з автокріслом розташовані спеціальні "оксамитові" вставки.

Автокрісло Heyner Maxi Protect ERGO SP-3D - безпечна модель автокрісла, яка призначена для дітей вагою від 15 до 36кг. Оснащено посиленою системою додаткового бічного захисту 3d - SP (Shock Protection), яка поглинає первинну енергію удару, тим самим збільшуючи безпеку дитини при бічному зіткненні. Додатковий захист в області тазу і стегон забезпечують високі підлокітники. А широке і просторе сидіння робить комфортним це автокрісло не лише для маленьких дітей, але і для великих або тепло одягнених зимою дітей.

 

 

Група 1/2/3. Для дітей від 9-ти місяців до 12 років (вагою від 9 до 36 кг).

Автомобільне крісло Heyner Capsula Multi AERO вдало поєднує інноваційні технології, помножені на кращі характеристики своїх попередників. Автокресло Heyner Capsula Multi AERO має доступну ціну, що обов'язково сподобається батькам, оскільки крісло укомплектоване усім необхідним для надійного захисту і комфорту дитини. Тривимірна система захисту забезпечує безпеку дитини у разі бічних, фронтальних або ударів ззаду. Система комфорту складається із - зручного сидіння, обивка якого виконана із спеціального матеріалу, який не парить в жару, не перегріває і відмінно зберігає тепло в холод, регульованої спинки, що дозволяє дитині спокійно відпочити під час поїздки та м'якої додаткової вкладки для найменших, що забезпечує малюкам комфорт і додатковий захист.

 

 

Автомобільне крісло Heyner Capsula Multi ERGO 3D - це новинка від виробника, яка оснащена унікальною системою усебічного захисту дитини 3d. Система безпеки 3d забезпечує об'ємний захист на 360 градусів - збоку, ззаду і при лобових ударах. Базова платформа автокрісла Heyner Capsula Multi ERGO 3d виконана з удароміцного пластика і має ергономічний дизайн, завдяки чому відмінно вписується в салон автомобіля. Для зручності дитини автокрісло легко регулюється в положення для відпочинку або сну, а для найменших передбачений знімний комфорт-пакет.

 

 

Автокрісло Heyner Capsula MultiFix AERO - це безпечне і комфортне автокрісло, яке оснащене усіма необхідними функціями для забезпечення зручності зростаючій дитині. Кріплення відбувається за допомогою системи Isofix і Top Tether, що забезпечує швидку, правильну і надійну установку. 3d-поглинаюча (тривимірна) конструкція автокрісла у поєднанні з надійними ременями безпеки створює високий рівень захисту дитини. Підголовник регулюється по висоті в 7-ми положеннях, завдяки чому голова дитини надійно захищена у будь-якому віці. Система Quick-Sleep дозволяє швидко і легко перевести крісло в положення для відпочинку або сну, а дихаюча обивка забезпечить дитині оптимальний мікроклімат при будь-якій температурі повітря.

Автокрісло Heyner MultiProtect AERO SP - це універсальна, безпечна і комфортна модель автокрісла, яка має доступну ціну і високу якість. Посилена система бічного захисту, вподобане багатьом просторе сидіння, підголовник V-образної форми і ергономічні підлокітники, забезпечують надійний захист малюка і комфортну подорож навіть на тривалу відстань. А система зручних для дитини внутрішніх ременів безпеки, антропометрично вивірена спинка сидіння і можливість регулювання висоти автокрісла та довжини ременів безпеки у міру зростання дитини роблять поїздку максимально зручною і безпечною.

 

Автомобільне крісло Heyner MultiProtect ERGO 3D-SP - це універсальне дитяче автокрісло-трансформер, яке "росте" разом з дитиною. Це автокрісло оснащене спеціальною системою кріплення "1- 2-3 Fix System". Від попередньої моделі - MultiProtect ERGO SP, новинка відрізняється вбудованими в каркас сидіння бічними подушками безпеки HEYNER Shock Absorber, які поглинають енергію удару при бічних зіткненнях. Зручне широке сидіння, підголовник унікальної форми і м'які вкладиші для найменших, що забезпечує безпеку малюка в поїздці і комфортний відпочинок. Універсальність цього автокрісла полягає в можливості трансформації його згідно росту дитини. Так для малюків використовується зручне сидіння з м'якими вкладишами і внутрішніми ременями безпеки, для дітей старше внутрішні ремені знімаються і використовуються штатні ремені безпеки, сидіння також регулюється по висоті, а для самих старших спинку сидіння можна зняти і трансформувати автокрісло в бустер.

Група 3. Для дітей від 3-х до 12-ти років (вагою - від 15 до 36 кг).

Автокрісло Heyner SafeUp ERGO L, XL, M є одним з найелегантніших і сучасніших автокрісел-бустерів. Дизайн і особлива конструкція автокрісла дозволяють йому ідеально вписатися в салон кожного автомобіля. Це автокрісло підійде дітям, які вже виросли з автокрісла зі спинкою або соромляться в нім їздити. Автокрісло-бустер дозволяє надійно і правильно зафіксувати дитину штатним ременем безпеки.

Новинки!!!

Бустер з кріпленням Isofix Heyner Kids SafeUp Fix XL забезпечує дитині підвищений комфорт і безпеку. Цей бустер можна закріпити в автомобілі як за допомогою системи Isofix, так і за допомогою штатних ременів безпеки. Завдяки Isofix бустер надійно фіксується в автомобілі і він може залишатися там незалежно від того, сидить в нім дитина або ні. Бустер піднімає дитину вище на 10-15 см, завдяки чому фіксація дитини в автомобілі штатним ременем безпеки відбувається правильно і надійно. Крім того дитині краще видно, що відбувається за вікном. Для додаткового захисту і комфорту бустер оснащений зручними підлокітниками.

Автокрісло Heyner MultiRelax AERO Fix - це багатофункціональне автокрісло, яке забезпечує дитині високий рівень комфорту і максимальний захист у будь-якому віці. Конструкція і система комфорту автокрісла продумані до дрібниць, завдяки чому воно надійне, безпечне і комфортне. Переваги цієї моделі полягають в тривалому терміні служби, універсальності кріплення в автомобілі (Isofix+TopTether або штатний ремінь), підвищеній системі комфорту (комфорт-пакет, нековзні накладки на ремені, регульована спинка і підголовник) і високому рівні безпеки (автокрісло пройшло численні краш-тестування).

 

Головною подією 2015 року стала перемога найбільш доступних за ціною автокрісел групи 2-3 HEYNER Maxi Protect AERO SP і групи 1-2-3 Multi Protect AERO SP в краш-тестах німецького автомобільного клубу ADAC.

Фахівці цієї престижної організації високо оцінили безпеку і ергономіку Maxi Protect і Multi Protect - автокрісла отримали оцінку "ДОБРЕ".

Також, у кінці 2015 року, популярна люлька HEYNER Super Protect Comfort отримала оновлення у вигляді новинки: HEYNER Super Protect ERGO, з поліпшеним бічним захистом і можливістю установки і на шасі дитячого візка.

 

Купити автокрісла HEYNER

по вигідній ціні в нашому магазині salecenter.com.ua

(044) 383-50-21

(093) 272-32-60

(050) 702-79-92

(096) 123-53-04