Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Daiichi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Daiichi була заснована 1981 році і спочатку називалася Jeil. На самому початку свого заснування компанія була постачальником автомобільних запчастин для Kia Motors і деяких інших виробників автомобілів. Daiichi в 2005 році однією з перших почала виробляти дитячі автокрісла преміум сегменту. У той же рік компанія запросила досвідчену команду японських інженерів на чолі з найкращим японським інженером з безпеки паном Такахаші та була перейменована в Daiichi, що з японського означає «перший» і «кращий». Це був стратегічний вибір, оскільки в той час компанія була орієнтована на використання інноваційних японських технологій, дизайну і системи контролю якості. На даний момент Daiichi є лідером в сфері дитячих автокрісел в Японії і Південній Кореї.
Компанія Daiichi щороку представляє автокрісло з новою технологією, що робить її прикладом для наслідування для інших виробників. Головний принцип при розробці автокрісел Daiichi - це безпека. Після додавання всіх необхідних елементів безпеки і внутрішніх матеріалів фахівці проводять величезну кількість краш-тестів, які допомагають остаточно визначитися з конструкцією.
На сьогоднішній день автокрісла Daiichi отримали визнання понад мільйон батьків за неперевершений комфорт і винятковий дизайн. Автокрісла від Daiichi стали зразком для наслідування у інших виробників дитячих автокрісел. На даний момент, компанія поставляє свої товари, як на внутрішній ринок, так і в Японію, Китай, Росію і країни Близького Сходу.
У автокріслах реалізовані різні технології підвищення рівня безпеки, захисту дитини від зовнішнього удару, зменшення вібрацій і підвищення зручності. Технологія захисту T-SIP - технологія захисту по всьому периметру, заснована на застосуванні декількох шарів абсорбуючого матеріалу. У сукупності вкладиша, підголівника та кокона утворюється потрійний захист - T-SIP (Triple - Side Impact Protection), що в перекладі означає -трійний бічний захист. Спеціальний матеріал наповнювача абсорбує частину енергії удару, що дозволяє істотно знизити перевантаження, що передаються на дитину. Поглиблена форма підголівника та боковин дозволяє повністю захистити голову і тіло дитини, що збільшує рівень пасивної безпеки. Система кріплення DualWell - наявність одночасно двох незалежних рамок з замками isofix. Така конструкція максимально проста в експлуатації, так як для зміни положення автокрісла в салоні не потрібно нічого робити, досить просто розгорнути крісло в потрібному напрямку. При виготовленні чохлів для автокрісел використовуються тканини Cotton Oraganic - це натуральний, органічний хлопок, який росте в контрольованому біологічному господарстві без використання хімії і відповідно до екологічних критеріїв і стандартів. Компанія Daiichi єдиний в світі виробник, який застосовує органічний хлопок.

Розгорнути
Вгору