Графік роботи:

Будні:   10:00–19:00

Сб:        10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Польська компанія AVIONAUT - це сімейна компанія, яка представлена на ринку дитячих товарів якісними дитячими автокріслами. Передусім компанія робить акцент на високу якість і безпеку, тому усі крісла Avionaut зроблені за принципом "тверда оболонка, м'яка внутрішність". Корпус сидіння виконаний з удароміцного матеріалу, а внутрішня частина складається з інноваційного екструдованого полістиролу EPP і EPS, що має енергопоглинаючі властивості.

Команда експертів з багаторічним досвідом роботи в області безпеки автомобілів і автомобільних сидінь постійно шукає нові рішення і технології, які можна застосувати в автокріслах Avionaut. Підсумком таких рішень стало найлегше автокрісло у світі Ultralite. Використовуваний композитний матеріал EPP знижує вагу сидіння до мінімуму і амортизує, що значно підвищує безпеку дитини. Результатом останньої розробки стала унікальна вставка, використовувана в кріслі Pixel. Ця унікальна вставка забезпечує правильне положення новонародженого в кріслі, завдяки чому в нім можна перевозити навіть недоношених дітей.

В результаті нових розробок і співпраці з провідними фахівцями в області дитячої безпеки AVIONAUT випускає високонадійні, функціональні, комфортні і стильні вироби, які завойовують серця батьків і дітей по всьому світу.

Розгорнути
Вгору