Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик
Про магазин

Товари для дітей і батьків від salecenter.com.ua

Якщо Ви відвідали сторіночку salecenter - це означає, що Ви щасливі батьки чудового малюка або тільки чекаєте його появу. А може Ви бабуся, дідусь, родич або хресний чудового малюка?

Ми раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині!

Зараз Вашим основним завданням є зробити перші дні, місяці, роки дитини найбільш безпечними і комфортними, а життя мам і тат менш неспокійне і також комфортне. А наше основне завдання - серед величезного вибору всілякої дитячої продукції допомогти Вам підібрати саму кращу, надійнішу, якіснішу і безпечнішу для Вашого малюка.

Інтернет-магазин salecenter.com.ua дозволяє не виходячи з дому, придбати усе необхідне для дитини і батьків в одному місці - у нас представлений повний модельний ряд колясок і автокрісел, все для годування і догляду, здоров'я і подорожей з дитиною, іграшки і розвиваючі центри, меблі і багато корисних аксесуарів для комфортної подорожі і прогулянок з дітьми.

Завдяки занепокоєнню і турботі про найдорожче в нашому житті - дітях, виникає необхідність максимально захистити маленьких пасажирів автомобіля від усіх неприємностей і несподіванок, які можуть статися в дорозі. На жаль, аварійна ситуація на дорогах нашої країни зараз досить неприємна і показник дитячого травматизму дуже високий. Наша з Вами мета - звести можливе травмування дитини у разі аварії до мінімуму. Помічниками в цьому стануть дитячі автокрісла, обов'язкове використання яких вже давно введене в країнах Евросоза і США. Незважаючи на обов'язкову вимогу, якої в нашій країні ще доки немає, купити дитяче автокрісло - означає створити найбезпечніші і найкомфортабельніші умови для дитини в подорожі, а також забезпечити спокій і упевненість собі. Принципова позиція нашого інтернет-магазину - продавати тільки ті моделі автокрісел, які відповідають усім необхідним вимогам безпеки.

 

Вгору